ایجاد زیرساخت های حمل و نقلی درکهگیلویه و بویراحمد ضروری اعلام شد ..................................................
تهران ، خبرگزاری جمهوری اسلامی 87/10/02 اقتصاد.حمل و نقل.مجتمع خدماتی مدیر سازمان حمل و نقل و پایانه های کهگیلویه و بویراحمد گفت: ایجاد زیر ساخت های حمل و نقلی از جمله مجتمع های خدماتی و رفاهی در طول شبکه راه های این استان ضروری است و این موضوع اثر مثبتی در ارائه خدمات مطلوب به مسافران دارد.
به گزارش ایرنا،مهندس مسعود مصدقی دوشنبه درآیین افتتاح یک مجتمع خدماتی رفاهی درمحور گچساران بابا میدان افزود: این محوریکی از محورهای شریانی کهگیلویه و بویراحمد به شمار می رود که ترافیک آن در روز 14 هزار معادل سواری خودرو است که بهره برداری از این مجتمع سطح سرویس دهی خدمات را در این محور افزایش می دهد.
وی بیان کرد: این مجتمع خدمات فاهی در محور گچساران و بابامیدان در زمینی به مساحت یک هکتار و زیربنای یک هزارو 500 مترمربع اجرا شده است و از جایگاه سوخت ، سرویس های بهداشتی ، نمازخانه ، غرفه تجاری و رستوران برخوردار است .
مصدقی اظهار داشت: این مجتمع با سرمایه گذاری هفت میلیارد ریال راه اندازه شده که سه میلیارد ریال ان از محل اعتبارات تسهیلات بانکی بنگاه های کوچک زود بازده و مابقی نیز توسط متقاضی تامین شده است.
وی عنوان کرد: میزان اشتغال زایی این پروزه به طور مستقیم 15 نفر است که تا 40 نفر قابل افزایش است.
مدیر سازمان حمل و نقل پایانه های کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: این سازمان برای اجرای رمپهای ورودی و خروجی این مجتمع رفاهی خدماتی یک میلیارد ریال اعتبار هزینه کرده است.ک/2 563/2755 / 675 شماره 196 ساعت 14:00 تمام