تیم فوتبال ایران حاضردرجام جهانی 98بامنتخب گیلان دیداردوستانه برگزارمی کند .....................................................................
رشت، خبرگزاری جمهوری اسلامی 02/10/87 داخلی.ورزشی.فوتبال.
بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران که در جام جهانی 98 حضور داشته اند، یک دیدار دوستانه با تیم منتخب گیلان برگزار می کنند.
"سیدهادی طباطبایی" دروازه بان اسبق تیم ملی ایران روز دوشنبه در مورد برگزاری این مسابقه دوستانه و خیرخواهانه به خبرنگار ایرنا گفت: این دیدار برای کمک به "مهرداد زهری" بازیکن اسبق تیم گیلان برگزار می شود.
وی گفت: با توجه به مشکلی که برای این بازیکن در تصادف به وجود آمده و باید دیه پرداخت کند،با همکاری "حبیب کاشانی" مدیرعامل اسبق تیم پیروزی تهران و "روحاله قهرمانی چابک" استاندار گیلان این دیدار خیرخواهانه برگزار خواهد شد.
وی اضافه کرد: این دیدار، عصر روز جمعه هفته جاری در ساعت 14 در ورزشگاه شهید عضدی شهرستان رشت برگزار می شود.
به گفته وی، از "احمدرضا عابدزاده"، "نیما نکیسا"، "جواد زرینچه"، "رحمان رضایی"، "محمد خاکپور"، "نادر محمدخانی"، "افشین پیروانی"، "نعیم سعداوی" "رضا شاهرودی"، "کریم باقری"، "حمید استیلی"، "سیروس دین محمدی"، "ستار همدانی"، "علیرضا منصوریان"، "خداداد عزیزی"، "ابراهیم تهامی"، "علیرضا نیکبخت واحدی"، "علی کریمی"، "فرهاد مجیدی"، "سیاوش اکبرپور"، "بهنام سراج" "مهرداد میناوند" و "علی اکبر استاداسدی" برای حضور دراین دیدار دعوت شده که باتوجه به مذاکرات انجام شده، اکثر آنان در این بازی حضور خواهند یافت.
وی در ادامه از حضور خود در هر دو تیم خبر داد و گفت: سعی خواهم کرد که به عنوان دروازبان در ترکیب تیم ملی و منتخب گیلان حضور داشته باشم.
"سیدهادی طباطبایی" افزود: همچنین "جلال طالبی" به عنوان مربی روی نیمکت تیم ملی ایران خواهد نشست و "غفورجهانی" و "مجید جهانپور" نیز تیم منتخب گیلان را هدایت خواهند کرد.
وی گفت: همچنین "علی پروین"، "ناصر حجازی" و "منصور پورحیدری" نیز برای تماشای این دیدار دعوت شده اند که در حین برگزاری این دیدار از آنان تجلیل خواهد شد.
وی اضافه کرد: امیدواریم با حضور مربیان و بازیکنان معروف ایران، این دیدار با شکوه برگزار شود و تمام عواید آن نیز در اختیار "مهرداد زهری" قرار می گیرد.
وی گفت: تمام بازیکنان نیز برای ورود به ورزشگاه، بلیط تهیه خواهند کرد تا در این امر خیرخواهانه شرکت بیشتری داشته باشند.
وی افزود: به طور حتم مردم ورزشدوست گیلان در این امر خداپسندانه شرکت گسترده خواهند کرد و در یک فضای صمیمی بازیکنان تیم ملی و منتخب گیلان را تشویق می کنند.
"مهردا زهری" بازیکن اسبق منتخب گیلان به دلیل تصادف، به پرداخت حدود یک میلیارد و 400 میلیون ریال دیه محکوم شده است. ک/3 7285/1552/508 شماره 136 ساعت 12:51 تمام