250 واحد صنفی متخلف "طرح نظارتی شب یلدا" در لرستان شناسایی شد .............................................................
خرم آباد ، خبرگزاری جمهوری اسلامی 02/10/87 داخلی.اقتصادی.بازرگانی.
رییس سازمان بازرگانی لرستان گفت: در راستای اجرای طرح نظارتی شب یلدا، 250 واحد صنفی خدماتی، توزیعی و تولیدی متخلف در این استان شناسایی شد.
"حجت الله بیرانوند" دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در مدت یک هفته فعالیت بازرسان سازمان بازرگانی لرستان در جهت کنترل قیمت ها و جلوگیری از افزایش نرخ انواع میوه، آجیل و گوشت مرغ و قرمز و دیگر اقلام موردنیاز مردم در شب یلدا، این تعداد واحد صنفی متخلف در استان شناسایی شدند.
وی با اشاره به اینکه در این مدت سه هزار و 176 واحد صنفی لرستان مورد بازرسی قرار گرفت، اظهار داشت: همچنین در این مدت یک واحد سردخانه ای در هزینه نگهداری 10 هزار کیلوگرم میوه به علت گرانفروشی، کم فروشی و درج نکردن قیمت به هیات بدوی رسیدگی به تخلفات صنفی معرفی شد.
وی ارزش تخلفاتی این واحدهای متخلف را سه میلیارد و 60 میلیون ریال عنوان کرد و گفت: واحدها به هیات های بدوی رسیدگی به تخلفات و تعزیرات حکومتی لرستان معرفی شدند.
رییس سازمان بازرگانی لرستان گفت: در راستای اجرای طرح نظارتی شب یلدا در استان 30 گروه ثابت و سیار از بازرسان همکاری داشتند.
بیرانوند افزود: ستاد خبری سازمان بازرگانی لرستان از طریق شماره تلفن 124 شکایات مردمی را دریافت می کند و در کوتاهترین زمان به آنها رسیدگی خواهد کرد.ک/3 7268/551/640 شماره 039 ساعت 10:47 تمام