۱۵ آذر ۱۳۸۷،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 7483282
۰ نفر
پیکر پیشکسوت فوتبال فارس به خاک سپرده شد ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 87/09/15 ورزش.فوتبال.تشیع و جنازه شیراز- صبح روز جمعه در میان حزن و اندوه جامعه ورزش فارس پیکر شادروان حسن منجمی از پیشکسوتان فوتبال و یکی از دست اندرکاران با سابقه باشگاه برق شیرازبه خاک سپرده شد .
به گزارش خبر نگار ایرنا از شیراز در آیینی که به منظور تشییع پیکر این پیشکسوت در ورزشگاه برق شیراز برگزار شد دست اندر کاران ورزش فارس ، ورزشکاران ، پیشکسوتان و علاقه مندان به فوتبال با مداحی غلام پیروانی سرمربی مقاومت شیراز به عزاداری پرداختند.
شادروان حسن منجمی که به دلیل بیماری سرطان در سن هفتاد سا لگی جان را به جان آفرین تسیلم کرد ، در طول حیات عمرش همیشه در کنار تیم و باشگاه برق شیراز بود و مدتها به عنوان سرپرست تیم و مدیر مجموعه باشگاه برق شیراز به ورزش این استان خدمت کرد و بازیکنان زیادی را به تیم های مطرح و ملی کشور معرفی نمود.
در آیین عزادری این پیشکسوت ، سید محمد هادی آیت اللهی رییس هیات فوتبال فارس و عضو هیات رییسه فدراسیون طی سخنانی به تجلیل از این پیشکسوت پرداخت و گفت : حسن منجمی پدر فوتبال فارس بود که در طی عمرش خدمات بزرگی را به فوتبال فارس و باشگاه برق کرد و همیشه نام نیک او در عرصه ورزرش به جای خواهد ماند .
وی اضافه کرد : اخلاق پسندیده و صادقانه این پیش کسوت می تواند الگوی خوبی برای جوانانی باشد که قصد ورزش کردن دارند.
آیت اللهی از حضور کم نظیر جامعه ورش فارس به دلبل شرکت در مراسم خداحاظی با مرحوم حسن منجمی تشکر و قدرانی نمود.
محمود یاوری سرمربی سابق تیم ملی و کنونی راه اهن شهرری که به دلیل شرکت در ابن مراسم از تهران به شیراز سفر کرده بود در گفت و گو با خبر نگار ایرنا گفت : سالهای زیادی در کنار تیم برق شیراز و با این پیش کسوت زندگی کردم و آنچه از او برایم به یادگار مانده گذشت ،متانت و بردباری این شخص است که خدمتگزار واقعی فوتبال فارس و باشگاه برق شیراز بود .
وی با بیان اینکه وظیفه خود دانستم که در این مراسم شرکت و دینم را به او ادا کنم ، گفت : در این دنیا تنها چیزی که از انسانها به یاد گار می ماند نام نیک و مردم داری است .
در پایان این مراسم پیکر مرحوم حسن منجمی روی دوش یارانش به رسم یادبود دور زمین چمن باشگاه برق گردانده شد و سپس در گورستان دارالرحمه شیراز به خاک سپرده شد .
/7368/508 شماره 045 ساعت 13:20 تمام