کارآفرینان برتر کمیته امداد امام (ره ) آذربایجان غربی تقدیر شدند ................................................................
ارومیه، خبرگزاری جمهوری اسلامی 17/04/87 داخلی.اجتماعی.کمیته امداد.کارآفرینی.
با برگزاری جشنواره ای، روز دوشنبه از 30 نفر از کارآفرینان برتر و امدادگران کمیته امداد امام خمینی (ره ) آذربایجان غربی، قدردانی به عمل آمد.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام (ره ) کشور، در این آیین گفت: 380 هزار طرح خودکفایی و اشتغال مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام (ره ) در کشور اجرا می شود.
عزت الله قائدی افزود: با اجرای این طرحها برای 510 هزار نفر از مددجویان این نهاد اشتغال ایجاد شده است.
نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری نیز، در این جلسه گفت: کمک و نیکوکاری، احسان و صدقه، فقر را از جامعه دور می کند و موجب طولانی شدن عمر می شود.
آیت الله علی اکبر قرشی افزود: فعالیت ها و کمک های کمیته امداد امام (ره ) موجب شده که بسیاری از خانواده های زیر پوشش خدمات حمایتی این نهاد خودکفا شوند.
مدیر کل کمیته امداد امام (ره ) آذربایجان غربی، نیز در این آیین گفت: 17 هزار و 584 طرح خود اشتغالی با 421 میلیارد ریال اعتبار در 200 رشته شغلی توسط مددجویان این نهاد اجرا می شود.
در حاشیه این جشنواره نمایشگاهی از فعالیتهای خودکفایی و خوداشتغالی مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام (ره ) استان در قالب 20 غرفه برگزار شد.ک/2 582/581/587 شماره 224 ساعت 14:33 تمام