همایش قضات وضابطین امربه معروف ونهی از منکرناحیه شمال تهران برگزارشد ..................................................
تهران ، خبرگزاری جمهوری اسلامی 87/04/11 اجتماعی.همایش قضایی .بسیج فرمانده سپاه ناحیه شمال تهران روزسه شنبه در همایش قضات و ضابطین امر به معروف و نهی از منکر این ناحیه گفت: جهان غرب از تفکر بسیجی در ایران و دیگر کشورهای اسلامی وحشت دارد.
سردار بهروز خادم الحسینی با تبریک هفته قوه قضائیه ، شهید بهشتی را اسوه بزرگی برای نظام خواند و افزود: انقلاب اسلامی مدیون و مرهون زحمات همه شهداست.
وی اظهارداشت: شهیدان بزرگی همچون بهشتی ، درخت تناور انقلاب را آبیاری کردند بطوری که آوازه آن در جهان پهناور پیچید.
این فرمانده بسیج ادامه داد: هفته قوه قضائیه ، هفته سپاس و قدردانی از زحمات دست اندرکاران زحمتکش و قضات شجاع ، با ایمان و صادق می باشد.
وی با تاکید براینکه دشمن، اصل نظام را از لحاظ سیاسی، اقتصادی و اجتماعی هدف قرارداده ، گفت: بسیج و قوه قضائیه اگرهمواره در کنار یکدیگر باشند، می توانند در کنترل برخی ناهنجاریهای اجتماعی در جامعه به عنوان دو بال افتخار و امنیت ملی ایفای وظیفه کنند.
وی اظهارداشت: اسلام گرایی واسلام خواهی درجهان باعث شده کفر جهانی برای نابودی اسلامیت و به زیرسوال بردن حیثیت اجتماعی مسلمانان تلاش کند.
خادم الحسینی خاطرنشان کرد: توطئه ها وتهدیدات استکباربرای نابودی اسلام به اوج رسیده و باید مسلمین جهان اتحاد خود را برای مقابله با این توطئه ها حفظ کنند.
وی افزود: جهان غرب بخاطر وحشت از تفکر بسیجی در ایران و دیگرکشورهای اسلامی ، اقدام به بی نظمی، اغتشاش و بحران سیاسی می کند.
وی همچنین با گرامیداشت یاد شهیدان مطهری، رجائی و باهنر گفت: وجود این شخصیت ها در کشور برای دشمنان قابل تحمل نبود و با ایجاد بحران توسط گروههای محارب، آنها را مورد ترور و شهادت قرار دادند.
سردار خادم الحسینی ، هدف از برگزاری این همایش را تعامل بیشتر مسئولان قضائی کشور با بسیجیان در ماموریت های ابلاغی عنوان کرد.
وی اظهارداشت: تجلیل از کارکنان و مسئولان قضایی نباید تنها به یک هفته موکول شود، بلکه باید به اشکال مختلف در اصل نظام تقویت شود.
وی بااشاره به نقش حساس قوه قضائیه در تحولات اخیر افزود: همدلی، عزم ملی و قاطعیت درامر رسیدگی به پرونده ها موجب برقراری نظم و امنیت در جامعه می شود.
درپایان این همایش هدایائی به قضات نمونه مجتمع های قضایی ناحیه شمال اهدا شد. ک/3 تهرام/687/588/1547 شماره 322 ساعت 16:40 تمام