69 تیم ورزشی کهگیلویه وبویراحمدبرای شرکت در المپیاد ایرانیان مشخص شدند ......................................................................
یاسوج ، خبرگزاری جمهوری اسلامی 11/4/87 داخلی.ورزشی.المپیاد.ایرانیان مدیر کل تربیت بدنی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 69 تیم در29رشته ورزشی از این استان برای حضور در رقابت های المپیادایرانیان مشخص شدند و کار اعزام برخی از تیم ها نیز آغاز شده است.
حمزه دامیده روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در مرحله اول، هفت تیم ورزشی به این مسابقات اعزام شدند و مابقی تیم ها به تدریج تا اواسط مرداد برای حضور در این المپیاد اعزام خواهند شد.
وی تیم های اعزام شده را در پنج رشته ورزشی والیبال ، شطرنج ، هندبال ، بسکتبال و واترپلو عنوان کرد و افزود: 85 ورزشکار در این المپیاد حضور یافته اند.
رییس اداره ورزش تربیت بدنی کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: پارسال فقط ورزشکاران رده سنی بزرگسالان این استان دراین المپیاد شرکت کردند ولی امسال به سه رده سنی نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان افزایش یافته است.
سیدداریوش موسوی درگفت و گو با ایرنا افزود: 20 تیم در رده سنی جوانان، 20 تیم دررده سنی امید و29 تیم نیز در رده سنی نوجوانان برای این المپیاد اعزام می شوند.
وی گفت: در هر رده سنی بالای 280 ورزشکار به این مسابقات اعزام خواهند شد.
به گزارش ایرنا در المپیاد پارسال تیم های ورزشی کهگیلویه و بویراحمد در جمع بندی کلی رتبه 28 و در کسب مدال رتبه 24 را کسب کردند.
رقابت های المپیادایرانیان با میزبانی استان های مختلف کشور از شب گذشته به صورت رسمی آغاز شده است.ک/3 7534/563/675 شماره 302 ساعت 15:36 تمام