نماینده اهر در مجلس: رفع بیکاری در گرو فراهم کردن زیرساخت مناسب است ....................................................................
اهرـ تبریز، خبرگزاری جمهوری اسلامی 11/04/87 داخلی.سیاسی. نماینده. اشتغال نماینده مردم اهر و هریس در شورای اسلامی گفت:باید به دور از روزمرگی با برنامه ریزی لازم، زیرساخت مناسب برای سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال در منطقه فراهم شود.
به گزارش خبرنگار ایرنا،"غلامحسین مسعودی ریحان"روز سه شنبه در جلسه شورای اداری اهر با اشاره به دغدغه مردم اهر و هریس از بیکاری در منطقه، این مطلب را بیان داشت.
به گزارش خبرنگار ایرنا، وی تاکید کرد: اگر تلاش، همت و بسیج عمومی برای ایجاد زمینه های اشتغال جوانان صورت نگیرد ، موفقیتی در زمینه کاهش شمار بیکاران به دست نخواهیم آورد.
نماینده اهر و هریس گفت: شهرستان اهر با نرخ بیکاری 23 درصد مقام نحست استان را دارد که باید با تدوین برنامه ی منسجم و کاهش کاغذبازی، گام های اساسی برای رفع این مشکل برداشته شود.
وی گفت:همه باید در خدمت مردم و در جهت حل مشکلات آنها تلاشی مضاعف داشته باشیم و نباید مشکلات خود را به دیگران محول کنیم بلکه باید با جلب اعتماد مردم زمینه مشارکت آنها را فراهم آوریم.
شهرستان اهر با 151 هزار نفر جمعیت در116 کیلومتری شمال شرق تبریز واقع شده است.ک/2 7225/518/586/543 شماره 117 ساعت 12:20 تمام