نمایشگاه فرش دستبافت و دکوراسیون داخلی ساختمان در تبریز گشایش یافت ..................................................................
تبریز، خبرگزاری جمهوری اسلامی 11/04/87 داخلی.اقتصادی.فرش.نمایشگاه.یراق آلات.
هشتمین نمایشگاه فرش دستبافت ایران بامشارکت 95 واحد فعال در عرصه تولید و صادرات این صنعت دوشنبه شب در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تبریز گشایش یافت.
به گزارش ایرنا در این نمایشگاه در پنج هزارمترمربع فضای سرپوشیده انواع فرش های دستباف،تابلو وفرش های هنری در رج های مختلف درغرفه های دست اندرکاران این صنعت دیرپای ایران عرضه شده است.
علاوه براین، آموزش طراحی فرش، رنگرزی و روفوگری نیز به صورت کارگاه های موقت و در قالب عکس و پوستر در این نمایشگاه ارائه می شود.
نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون داخلی، ماشین آلات و یراق آلات تخصصی نیز در 17 هزار و 500 متر مربع فضا در تبریز گشایش یافت.
دراین نمایشگاه 155 واحد از هشت استان کشور اقدام به نمایش انواع ماشین آلات، یراق آلات، تجهیزات مبلمان و دکوراسیون داخلی کرده اند.
در این نمایشگاه12 واحد تجاری و صنعتی از کشور ترکیه و نمایندگی هایی از کشورهای چین ، ایتالیا ، آلمان و اتریش انواع مبلمان منزل، مبلمان کودک، طراحی یراق آلات، تشک خواب، کابینت آشپزخانه و نشریات تخصصی عرضه کرده اند.
نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، یراق آلات، تجهیزات مبلمان و دکوراسیون و نمایشگاه فرش دستباف تا 14 تیرماه 87 در ساعات بعدازظهر برای بازدید دایر خواهند بود. کد/2 612/586/543 شماره 033 ساعت 10:02 تمام