۳۱ تیر ۱۳۸۸،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 7361212
۰ نفر
بازیگر پیشکسوت : امنیت شغلی نداریم # تهران ، خبرگزاری جمهوری اسلامی 88/04/31 فرهنگی.بازیگر.بازیگر بازیگر پیشکسوت تلویزیون و سینما، نبود امنیت شغلی را مهمترین معضل هنرمندان پیشکسوت دانست و بر تلاش مسئولان جهت رفع این مشکل تاکید کرد. مهوش وقاری، بازیگر امشب شب مهتابه، روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، در توضیح این معضل حوزه بازیگری افزود: مشغله اصلی بازیگران، بویژه پیشکسوتان، نداشتن امنیت شغلی است ؟ بطوری که شاهدیم بازیگری که یک عمر کار کرده، یکباره خانه نشین می شود که این بسیار دردناک است. وقاری تاکید کرد: امیدوارم مسوولان تدبیری برای ساماندهی به وضعیت هنرمندان پیشکسوت بیاندیشند تا امنیت به کانون خانواده هنرمندان بازگردد.
وقاری در گلایه ای از هنرمندان و همکارانش گفت: متاسفانه برخی از همکاران بیش از حد از وضع موجود شکوه می کنند، بطوری که همه فکر می کنند ما هنرمندان در فقر مطلق بسر می بریم، در صورتی که وضع بدین منوال نیست. وقاری در حال حاضر سریال روزهای زیبا را از صدا و سیما در حال پخش دارد.
این سریال کاری از جواد افشار است و به موضوع آسیب های اجتماعی از جمله اعتیاد می پردازد. این بازیگر پیشکسوت همچنین در شمس العماره که از اول مرداد از شبکه دوم سیما پخش خواهد شد، بهمراه همسرش محسن قاضی مرادی به ایفای نقش می پردازد . کارگردانی این اثر تلویزیونی را سامان مقدم برعهده دارد. این بازیگر تلویزیون و سینما درباره نقش خود در شمس العماره می گوید: من و همسرم نقش والدین شخصی بنام شکور را در این سریال ایفا می کنیم. این سریال از هفتاد قسمت تشکیل شده که هر شب از شبکه 2 پخش خواهد شد. فیلمبرداری این سریال در منطقه دارآباد است و بازیگرانی همچون مهرانه مهین ترابی، رویا تیموریان، هانیه توسلی،مسعود رایگان و فرهاد آییش در آن ایفای نقش می کنند. سروش صحت، ارژنک امیرفضلی، امیر حسین رستمی نیز از جمله بازیگران میهمان این اثر طنز هستند.