ترافیک در محور تهران مشهد در استان سمنان نیمه سنگین اعلام شد ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 89/12/29 اجتماعی.پلیس راه.تهران مشهد.عیدانه سمنان - رییس پلیس راه استان سمنان ترافیک در محور تهران - مشهد در محدوده این استان را نیمه سنگین خواند و بر ضرورت رعایت قوانین و مقررات توسط رانندگان تاکید کرد.
سرهنگ علیرضا رضوی خبیر روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: حرکت مسافران نوروزی از دو روز قبل در این محور آغاز شده و امروز مسیر تهران به مشهد از ترافیک تقریبا نیمه سنگینی برخوردار است.
وی با اشاره به وضعیت محورهای استان سمنان و یکنواختی آن بر ضرورت رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از سرعت و سبقت غیرمجاز تاکید کرد و گفت: با توجه به دو طرفه بودن این محور رانندگان باید فاصله طولی با خودروی جلوئی را حفظ و در صورت خستگی و خواب آلودگی حتما در مسیر استراحت کنند.
رضوی خبیر گفت: در دو روز اخیر چند مورد حادثه رانندگی منجر به فوت نیز در محورهای استان سمنان به وقوع پیوسته که رعایت نکردن قوانین و مقررات و واژگونی از دلایل آن بوده است.
رییس پلیس راه استان سمنان گفت: در ایام نوروز 60 تیم پلیس راه در راههای این استان بر ترافیک عبوری نظارت دارند و علاوه بر این 16 کانکس نیز در نقاط حادثه خیز مستقر شده است.
بیش از 550 کیلومتر از مسیر یک هزار کیلومتری تهران - مشهد از استان سمنان می گذرد.ک/3 599 شماره 013 ساعت 11:51 تمام