۲۷ اسفند ۱۳۸۹،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 7206716
۰ نفر
آیت الله یزدی: مدیران در انجام امور، قضاوت آیندگان را درنظر داشته باشند ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 89/12/27 اجتماعی.فرهنگی.مدیر.انجام بندرعباس - نایب رییس مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه مدیر و مسوول بودن وظیفه ای در جهت خدمت به بندگان خدا است، گفت: مدیران باید درانجام امور ، قضاوت آیندگان را در نظر داشته باشند.
به گزارش روز جمعه خبرنگار ایرنا، آیت الله محمد یزدی که به عنوان میهمان ویژه در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان بندرلنگه حضور یافته بود، در جمع مدیران حاضر اظهار داشت: مدیران باید در نظر داشته باشند که همینطور که آنها عملکرد مدیران پیشین را بررسی کردند و در مورد آنها قضاوت نمودند ، روزی در مورد آنها نیز قضاوت خواهد شد.
رییس شورای عالی حوزه علمیه قم تصریح کرد : موفقیت مدیران در گرو وجود یک مجموعه کاری ، خوب ، همدل و متعهد به کار است.
رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به نقش حساس روحانیت در جامعه، تصریح کرد : نقش روحانیت در حفاظت و حمایت از ارزش های اسلامی و حتی مسئولان و مدیران ولایت مدار دولت غیر قابل انکار است.
آیت الله یزدی با بیان اینکه وضعیت فعلی بندرلنگه در مقایسه با زمانی که بنده در این شهر به عنوان زندانی در تبعید رژیم ستمگر پهلوی بودم ، رشد بسیار چشمگیری داشته است.
7198/668 شماره 136 ساعت 22:17 تمام