۲۷ اسفند ۱۳۸۹،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 7206710
۰ نفر
فوتبال لیگ برتر/ تساوی شهرداری تبریز مقابل سایپای کرج ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 89/12/27 ورزش.داخلی.فوتبال تبریز- دیدار تیم های شهرداری تبریز و سایپای کرج از هفته بیست و هفتم رقابت های لیگ دسته برتر باشگاه های کشور به تساوی انجامید.
به گزارش روز جمعه ایرنا، در این بازی که در حضور نزدیک به یک هزار تماشاگر در ورزشگاه یادگار امام ره تبریز انجام شد، دو تیم در پایان 90 دقیقه تلاش به تساوی دو بر دو دست یافتند.
این نتیجه در حالی رقم خورد که نیمه اول این بازی گلی در برد نداشت اما در نیمه دوم چهار گل به ثمر رسید که سهم هر دو تیم دو گل بود.
جابر انصاری در دقیقه 52 و کریم انصاری فرد در دقیقه 64 بازی برای سایپا و علی کریمی در دقیقه 62 و سعید دقیقی در دقیقه 72 برای شهرداری گلزنی کردند.
هدایت ممبینی به کمک بابک داوری و مهدی عالیقدر کار قضاوت این بازی را بر عهده داشت و به علی لطیفی از سایپا و میثم بائو از شهرداری کارت زرد نشان داد.
رده دو تیم در جدول رده بندی با تقسیم امتیاز این بازی تغییری نیافت و شهرداری با 26 امتیاز در رده پانزدهم و سایپا با 30 امتیاز در رده یازدهم قرار گرفت.
پیش از آغاز این بازی و از سوی باشگاه شهرداری تبریز، از محمد مایلی کهن سرمربی و نادر فریاد شیران و غلامرضا باغ آبادی مربیان تیم سایپا با اهدا تابلوی فرش قدردانی شد.
مایلی کهن نیز این تابلو را به اکبر صدیق پور عکاس پیر میادین فوتبال تبریز اهدا کرد.
7233 شماره 130 ساعت 20:20 تمام