۲۱ اسفند ۱۳۸۹،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 7205602
۰ نفر
جهانی شدن هدف اصلی دانشگاه آزاد اسلامی در دهه چهارم است ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 89/12/21 علمی آموزشی.دانشگاه آزاد اسلامی.توسعه ایلام - رییس منطقه 11 دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در دهه چهارم تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی توسعه این دانشگاه در سطح جهان مورد نظر است.
به گزارش خبرنگار ایرنا ، بهمن یزدی صمدی روز شنبه در آیین افتتاح واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد واحد ایلام افزود: هم اکنون این دانشگاه به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری در سطح جهان محسوب می شود.
وی اظهار داشت: واحد علوم و تحقیقات نیز با داشتن حدود 12 هزار دانشجو و 400 عضو هیات علمی در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا بزرگترین دانشگاه از نظر تعداد دانشجو در مقطع تحصیلات تکمیلی در دنیا است.
صمدی حرکت با برنامه را از شاخصه های مدیران دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرد و گفت: هم اکنون واحد علوم و تحقیقات به صورت شبکه در کشور مشغول به فعالیت است.
رییس منطقه 11 دانشگاه آزاد اسلامی ایجاد شورای فن آوری های نو در تمامی مراکز استان ها را از برنامه های اجرا شده این دانشگاه در سال 89 اعلام کرد.
در آیین شروع بکار واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی ایلام استاندار و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی استان و گروهی از اساتید و دانشجویان حضور داشتند.
540/1139 شماره 099 ساعت 15:56 تمام