۲۳ آبان ۱۳۸۹،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 7182369
۰ نفر
ارومیه از مدعیان سوپر لیگ والیبال امسال کشور است ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 89/08/23 ورزش.والیبال.سوپر لیگ ارومیه- سرپرست تیم هیات والیبال ارومیه با ابراز امیدواری نسبت به درخشش این تیم در لیگ برتر امسال گفت: ارومیه امسال از مدعیان اصلی این لیگ است.
مهدی احمدی عصرروز یکشنبه در مصاحبه اختصاصی با ایرنا افزود: ارومیه امسال با تیمی کاملا تحول یافته از نظر کادر فنی، امکانات و تجهیزات، برنامه های تمرینی و حتی تک تک بازیکنان پا به میدان مسابقات لیگ برتر می گذارد.
وی گفت: با ترکیب نسبتا قدرتمندی که تیم ارومیه امسال به خود گرفته انتظار بالایی از این تیم برای صعود به رده های بالای جدول می رود.
احمدی، آمادگی تیم والیبال ارومیه را عالی توصیف کرد و گفت: تمام تمرینات طبق برنامه ریزی دقیقی که از سوی سرمربی تیم در نظر گرفته شده به نحو احسن به انجام رسیده و هیچ یک از بازیکنان مشکلی برای حضور قدرتمند در بازی های لیگ ندارند.
وی همچنین از برگزاری بازی های تدارکاتی تیم ارومیه خبر داد و افزود: تیم هیات والیبال ارومیه به منظور تقویت هر چه بیشتر خود در حال مذاکره با چند باشگاه برتر کشور برای برگزاری بازی های تدارکاتی است که طبق برنامه ریزی انجام شده این بازی ها طی هفته بعد انجام می گیرد.
برگزاری لیگ والیبال برتر کشور یازدهم آذرماه برنامه ریزی شده بود که به دلیل حضور تعدادی از بازیکنان در شانزدهمین دوره بازی های آسیایی گوانگجو ، چهاردهم آذر ماه بعد از اتمام این بازی ها آغاز می شود.
تیم والیبال ارومیه امسال با تیم های پیکان تهران (قهرمان آسیا)، کاله مازندران، بازرگانی جواهری گنبد، پتروشیمی بندر امام، پرسپولیس تهران، ابومسلم خراسان رضوی و آلومینیوم سازی المهدی بندرعباس همگروه است.
تیم ارومیه در اولین دیدارهای خود به مصاف کاله خواهد رفت که با میزبانی ارومیه برگزار می شود.
7130/581/587 شماره 135 ساعت 19:08 تمام