بازیکنان تیم ملی هاکی برای اعزام به جمهوری چک و روسیه معرفی شدند ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 89/08/23 ورزش.هاکی.تیم ملی سمنان - مربی تیم ملی هاکی جمهوری اسلامی ایران اسامی 15 بازیکن را برای اعزام به دو اردوی تدارکاتی خارج از کشور در جمهوری چک و روسیه اعلام کرد.
محمدعلی ملک احمدی روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: تیم ملی هاکی ایران برای حضور قدرتمند در رقابتهای جهانی هاکی از بیست و پنجم آبانماه به کشورهای چک و روسیه عزیمت و ضمن برپایی اردو در دو تورنمنت خارجی نیز شرکت می کند.
وی افزود: در پایان اردوی آماده سازی تیم ملی در مهدیشهر از بین 22 بازیکن حاضر در اردو 15 بازیکن برای اعزام انتخاب شده اند.
ملک احمدی گفت: اصغر صداقتی و محسن قاسمی به عنوان دروازبان، مهدی ملک احمدی، روح الله رئوفی، یعقوب بهرامی، جواد شعبانی و کاوه ملکی به عنوان مدافع، بهداد بیران وند،مسعود بهلولی و محمد گلما به عنوان هافبک و عباس اروئی، بابک عباسی، مصطفی پورسعید و احسان گردان به عنوان مهاجم تیم ملی هاکی را در این سفر همراهی می کنند.
در اردوی جمهوری چک، تیم ملی ایران در یک تورنمنت خارجی با شرکت 10 تیم اروپایی از جمله اسکاتلند، اتریش، اوکراین، سوئیس، ایرلند، روسیه و تیم ملی چک شرکت می کند.
این بازیها از بیست و ششم آبان تا پنجم آذرماه در جمهوری چک برگزار می شود و پس از این بازیها، تیم ملی کشورمان عازم روسیه می شود و پس از یک اردوی چهار روزه در یک رقابت بین المللی هاکی نیز در این کشور شرکت می کند.
در این رقابتها نیز تیم هایی از آلمان، هلند، اوکراین، روسیه، استرالیا، آلبانی و ایران شرکت دارند. ک/3 599/508/608 شماره 035 ساعت 12:16 تمام