استاندار چهارمحال:نیروی انتظامی در مقابل فتنه های داخلی سربلند بیرون آمد ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 89/07/10 اجتماعی.نیروی انتظامی.صبحگاه مشترک شهرکرد- استاندار چهارمحال وبختیاری گفت: نیروی انتظامی با حفظ بی طرفی در خنثی سازی فتنه های اخیر داخلی و برقراری امنیت اجتماعی در کشور سربلند و سرافراز عمل کرد.
علی اصغر عنابستانی روز شنبه در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی چهارمحال و بختیاری افزود: امنیت و آسایش حاضر در جامعه مدیون اقتدار، جانفشانی و ایثار نیروهای انتظامی است که باید این خدمات ارزشمند را ارج نهاد.
وی ایجاد نظم درجامعه،کاهش بار ترافیک،خدمات راهنمایی ورانندگی،مبارزه با اراذل و اوباش و مرزبانی را گوشه ای از زحمات نیروی انتظامی در کشور عنوان و تصریح کرد: تبدیل کشور ایران به یکی ازامن ترین کشورهای جهان مرهون فداکاری نیروهای انتظامی است .
وی هفته نیروی انتظامی را بهترین فرصت برای تجلیل از زحمات نیروی انتظامی دانست و تاکید کرد:عشق به ولایت و آرمانهای نظام اسلامی با تعهد دینی،پلیس ایران را از پلیس های دیگر کشورهای جهان متمایز می سازند.
به گزارش ایرنا،در نخستین روز هفته نیروی انتظامی،آیین رژه و نمایش اقتدار یگانهای انتظامی چهارمحال وبختیاری با حضور استاندار،امام جمعه شهرکرد و فرماندهی انتظامی این استان برگزار شد.
555 / 671 شماره 030 ساعت 11:21 تمام