مدیرسپاهان:شهر بلداجی بهترین کمپ آماده سازی تیم های فوتبال کشور است ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 89/06/10 ورزش.فوتبال.سپاهان شهرکرد- مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان اصفهان گفت:شهر بلداجی چهارمحال وبختیاری در آینده نزدیک به عنوان یکی از بهترین کمپهای آماده سازی تیم های فوتبال مطرح خواهد شد و اکنون نیز بهترین کمپ آماده سازی تیم های فوتبال ایران است.
محمدرضا ساکت روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا در بلداجی افزود:این شهر به عنوان یکی از بهترین و خوش آب و هواترین کمپهای تیم های فوتبال ایران و تیم ملی می تواند مطرح باشد.
وی تصریح کرد: تمامی امکانات برای ایجاد یک کمپ بین المللی در شهر بلداجی وجود دارد.
ساکت تاکید کرد:پیش از این قرار بود با توافق امیر قلعه نویی اردوی آمادگی تیم فوتبال سپاهان در شهر بلداجی چهار محال وبختیاری برگزار شود که به دلیل حضور 9 بازیکن تیم سپاهان در اردوهای تیم های ملی بزرگسالان و امید، اردوی شهر بلداجی به آینده موکول شد.
مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان گفت:چهارمحال وبختیاری به عنوان بام ایران بهترین شرایط برای برگزاری تمرینات آماده سازی تیم های فوتبال ایران را دارد و باشگاه سپاهان اصفهان به همه تیم های لیگ برتر پیشنهاد می دهد برای آماده سازی تیمهای خود این استان را انتخاب کنند.
ساکت بیان داشت: ظرفیت های ورزشی برای ایجاد کمپهای اردوهای تیم ملی فوتبال و سایر تیم های ورزشی بسیار فراهم است که کمتر مورد توجه تیم ها قرار گرفته است.
وی یادآور شد:نجابت مردم چهارمحال وبختیاری نیز یکی از مهمترین مولفه های برای برگزاری اردوهای آماده سازی تیم های فوتبال ایران است.
ساکت گفت: وجود محتمع تفریحی و سیاحتی پتروشیمی در بلداجی و شرایط جغرافیایی در کنار تالاب بین المللی بهترین بستر برای تمرینات در ارتفاع است.
مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان گفت:باشگاه های سپاهان از این پس تمرینات آماده سازی خود را در همه رشته های ورزشی در شهر بلداجی برگزار می کند و تیم های بانوان و مردان برای شرکت در مسابقات خارجی در این اردوها در شهر بلداجی شرکت خواهند کرد.
وی،با قدردانی از نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی و مسولان تربیت بدنی بلداجی و استان گفت: نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی شهر بلداجی را به عنوان یکی از مهمترین نقاط برای پذیرش اردوی آمادگی سپاهان به این باشگاه معرفی کرد.
ساکت گفت: بلداجی دارای فرهنگ غنی است و برگزاری اردوی های آمادگی علاوه بر آمادگی تیم های فوتبال در شادابی و نشاط تیم ها نیز موثر خواهد بود.
به گفته وی،زمینه های همکاری بین باشگاه سپاهان اصفهان و تربیت بدنی چهارمحال و بختیاری از این پس گسترش خواهد یافت.
مدیرکل تربیت بدنی چهارمحال وبختیاری نیز گفت:تربیت بدنی استان در سفرهای استانی رییس جمهور و هیات دولت مصوبه تعیین چهارمحال وبختیاری به عنوان بلندترین نقطه برای ایجاد کمپهای تیم های ورزشی را ارائه داد.
محمود شمسی پور در گفت وگو با ایرنا افزود:به دلیل ارتفاع مناسب از سطح دریا برای انجام تمرینات هوازی، این استان به عنوان یکی از نقاط مهم ایجاد کمپهای ورزشی ایران مطرح است.
به گفته وی،پیش از این اردوهای مختلف تیم های ورزشی ایران در چهارمحال وبختیاری برگزار شده بود که تاثیر این اردوها در مسابقات جهانی ،المپیک و ملی نمایان شده است.
به گزارش ایرنا، شهر بلداجی در 85کیلومتری مرکز چهارمحال وبختیاری واقع شده و به پایتخت گز ایران شهرت دارد.
اردوی تیم فولاد نطنز سپاهان برای شرکت در مسابقات فوتبال دسته یک جام آزادگان در بلداجی به کار خود پایان داد.
7359/671/506 شماره 068 ساعت 15:19 تمام