۱۳ فروردین ۱۳۹۰،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 7101716
۰ نفر
محدودیت های ترافیکی محور چالوس در روز طبیعت ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 90/01/13 اجتماعی.محدودیت های ترافیکی.سیزده فروردین تهران- رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان تهران محدودیت های ترافیکی محورهای کرج- چالوس، کردان - برغان و آتشگاه در روز سیزدهم فروردین ماه ( روز طبیعت ) را اعلام کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ همایون شریفی گفت: در روز طبیعت محورهای کرج - چالوس، کردان - بزغان و آتشگاه به دلیل داشتن جاذبه های طبیعی ، پذیرای جمع زیادی از هموطنان خواهد بود و به دلیل کم عرض بودن این محورها و نبود پارکینگ مناسب با کندی عبور و مرور روبرو خواهیم شد، از سوی پلیس راه محدودیت هایی اعمال خواهد شد.
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان تهران افزود: در محور کرج-چالوس و از میدان امیر کبیر به سمت چالوس از ساعت 12 روز سیزدهم تا ساعت یک بامداد روز چهاردهم، تردد تریلر، کامیون و موتورسیکلت ممنوع خواهد بود.
وی ادامه داد: در روز جاری تردد اتوبوس، کامیون، تریلر و موتورسیکلت در محورهای کردان، برغان و آتشگاه ممنوع خواهد بود .
براساس این گزارش همچنین از ساعت 14 تا 22 همان روز نیز از تردد هرگونه وسیله نقلیه از میدان راهدار به کردان و همچنین محور باغستان به آتشگاه جلوگیری خواهد شد.
همایون شریفی اضافه کرد: از ساعت 16 تا 23 روز جاری پل حصارک در مسیر کمال شهر به میدان دانشگاه حصارک یکطرفه بوده و مسیر شرق به غرب از پل زیرگذر تربیت معلم هدایت خواهد شد.
تهرام 1601**1058** شماره 036 ساعت 11:56 تمام