دری نجف آبادی: قیام ملت های اسلامی خواب از چشم دشمنان ربوده است ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 90/01/02 سیاسی.نماینده ولی فقیه.تحولات منطقه.استان مرکزی اراک - نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک گفت: بیداری و قیام ملت های اسلامی در برابر حکومت های جابر ، دست نشانده و استبدادی، خواب از چشم دشمنان ربوده و قدرت پوشالی ابرقدرت ها را در هم شکسته است.
آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی با صدور بیانیه ای که نسخه ای از آن سه شنبه توسط نمابر در اختیار ایرنا قرار گرفت،افزوده است: امت واحده اسلام با فریاد عدالت خواهی خود،دشمنان استکباری به ویژه آمریکا و صهیونیست را در سردرگمی فرو برده و آن ها را به سیاست یک بام و دو هوا مجبور کرده است وی، در این بیانیه با محکومیت شدید کشتار وحشیانه مردم مظلوم لیبی اظهار داشته است: استکبار جهانی با تعلل در مقابل کشتار مردم لیبی خواهان رسیدن کارد به استخوان بوده و از سوی دیگر با اعزام نمایندگانی به بحرین مقدمه اشغال این دیار و سرکوب فریاد حق خواهی مردم این کشور را فراهم می کند.
آیت الله دری نجف آبادی می افزاید: متاسفانه دولت آل سعود نیز در راستای این سیاست دو پهلو برای دوام حاکمیت رو به زوال، با دشمنان همراه شده و دست خود را در کشتار مردم بحرین آلوده می کند که دل هر مسلمانی را به درد می آورد.
وی اضافه کرده است: سران کشورهای اسلامی باید از سرنوشت بن علی و مبارک درس بگیرند و بدانند نوکری آمریکا، انگلیس و اسرائیل و پشت کردن به خواست ملت های مسلمان ، افتادن در گرداب نابودی است و اتحاد ملت ریشه هر ظلمی را می کند.
در ادامه این بیانیه ضمن محکومیت سکوت سازمان های بین المللی حقوق بشر و شورای امنیت در برابر جنایات اخیر در کشورهای اسلامی آمده است: نهادهای بین المللی باید تا دیرنشده با ملت های عدالتخواه هم صدا شوند و حقوق از دست رفته آنان را مطالبه کنند.ک/3 560/559 شماره 058 ساعت 13:21 تمام