۱ فروردین ۱۳۹۰،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 7100051
۰ نفر
نماینده مجلس: زیرساخت های لازم برای جهاد اقتصادی در کشور فراهم شده است ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 90/01/01 فرهنگی.داخلی.جهاد اقتصادی زنجان- نماینده زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده زیر ساخت های لازم برای جهاد اقتصادی در کشور فراهم شده است.
سعدالله نصیری قیداری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ، روند رشد اقتصادی کشور را مطلوب دانست و افزود: با زیرسازی های اقتصادی بهینه انجام شده بستر مناسبی برای جهش اقتصادی در راستای ایجاد تحول و دگرگونی در این بخش فراهم شده است.
وی با بیان اینکه سالم سازی مطلوبی درفضای اقتصادی، تجاری ،علوم و صنایع کشور صورت گرفته است اظهار داشت:با توجه به اینکه سال 1390از سوی رهبر معظم انقلاب با عنوان سال جهاد اقتصادی نامگذاری شده است تحقق این شعار مستلزم همت و تلاش اقشار مختلف مردم ومسئولین است.
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه با تحقق جهاد اقتصادی، اشتغالزایی ،کشاورزی و سایر بخش ها از وضعیت مطلوبی برخوردار خواهد شد، تصریح کرد: زمینه لازم برای تحول در این بخش اقتصادی کشور مهیا می باشد.
وی نامگذاری سال های قبل از سوی رهبر معظم انقلاب را در زمینه رشد اخلاق، معنویات و ارزشهای اسلامی بسیار موثر دانست و یادآور شد: در ذیل این نامگذاری ها، راهکارهای لازم از سوی رهبر معظم انقلاب برای توسعه،پیشرفت، انسجام و اتحاد هرچه بیشتر درجامعه ارائه می شود.
7318/596/ 3404 شماره 053 ساعت 13:25 تمام