۱ فروردین ۱۳۹۰،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 7100022
۰ نفر
یک نماینده مجلس: پیام روحبخش رهبر معظم انقلاب، نوید پیشرفت هرچه بیشتر کشور را داد ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 90/01/01 سیاسی.مجلس.پیام رهبری مهاباد - نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی گفت: پیام روحبخش رهبر معظم انقلاب در ابتدای سال جدید، نوید اقتصادی رو به توسعه و پیشرفت هر چه بیشتر در کشور را داد.
صفر عیسی زاده، روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اگر امسال همانند جهاد سازندگی اوایل پیروزی انقلاب اسلامی و جهاد مقدسی که در جنگ تحمیلی داشتیم را با همان مردان و زنان ایرانی و امکانات موجود با همت مضاعف تداوم بخشیم و بروکراسی اداری در سیستم های بانکی، وزارتخانه ها و دستگاه های اداری استانی و شهرستانی برداشته شود یقینا پیام رهبری کاملا محقق خواهد شد.
وی تصریح کرد: با چنین همت و برنامه ریزی، در پایان سال 90، کشوری خواهیم بود که تمامی طرحهای زودبازده در آن و طرحهای نیمه تمام به سرانجام خواهد رسید.
عیسی زاده گفت: با تحقق این هدف و دستیابی به رشد اقتصادی همه جانبه، هیچ جوان بیکاری در کشور نخواهیم داشت و شاهد شتاب اقتصادی و رهایی از وابستگی به سایر کشورها در زمینه تامین برخی امکانات و تجهیزات خواهیم بود.
وی همچنین اظهار امیدواری کرد: در سال جدید، شاهد رهایی مردم مظلوم و مسلمانانی که در لیبی و بحرین در زیر سلطه دژخیمان گرفتار هستند و نیز شکستن مرزها باشیم تا امت اسلامی به عنوان امتی واحد در مقابل آمریکا قدم بردارند.
این نماینده مجلس گفت: به فضل خداوند متعال پیروزی مسلمانان بر ظالمان، استبداد و استکبار جهانی نزدیک است.
645 شماره 024 ساعت 11:27 تمام