۱ فروردین ۱۳۹۰،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 7100010
۰ نفر
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس: همه باید برای تحقق پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب بکوشند ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 90/01/01 اقتصاد.عضو.کمیسیون.فرهنگی یزد - عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: همه مردم و مسوولان اجرایی کشور باید با جدیت در جهت تحقق توصیه های رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام نوروزی تلاش کنند.
حجت الاسلام والمسلمین سید جلال یحیی زاده روز دوشنبه در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا با تبریک سال جدید و آرزوی بهروزی برای همه هموطنان و مردم متدین یزد افزود: نامگذاری هرسال توسط رهبر فرزانه انقلاب اسلامی بر اساس حکمت و درایت است .
وی اضافه کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی بر اساس ظرفیت ها و نیازهای کشور و شناخت کاملی که بر همه اوضاع دارند این نامگذاری ها را انجام می دهند.
وی خاطر نشان کرد: عنوان جهاد اقتصادی که معظم له برای امسال انتخاب کرده اند ، یک انتخاب مهمی است که باید همه برای اجرایی شدن آن تلاش نمایند.
نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در سایه تلاش و کوشش مضاعف باید در مسیر جهاد اقتصادی مد نظر مقام معظم رهبری گام برداشت یحیی زاده گفت: کوشش همه جانبه در زمینه اقتصادی و سخت کوشی می تواند زمینه ساز اصلی توسعه و پیشرفت همه جانبه کشور در راستای منویات مقام معظم رهبری و اهداف نظام مقدس اسلامی باشد .
وی یاد آور شد: تحقق جهاد اقتصادی در سایه همکاری و تلاش همگانی موجب شتاب در پیشرفت کشور و خنثی سازی توطئه های کفر جهانی می شود .
7536/650/ 3404 شماره 012 ساعت 10:10 تمام