اجلاس کمیسیون مشترک ایران و رومانی با حضور وزیر صنایع برگزار می شود # تهران، خبرگزاری جمهوری اسلامی 13/4/78 وزیر صنایع در راس هیاتی متشکل از مسئولان اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران روز دوشنبه برای حضور در دوازدهمین اجلاس کمیسیون مشترک ایران و رومانی عازم اروپا می شود.
به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی وزارت صنایع، در این اجلاس که ریاست آن به عهده غلامرضا شافعی و "رادو برچه آنو" وزیر صنایع و تجارت رومانی است، گسترش همکاری های تجاری ، گمرکی ، دریایی نفتی و موافقتنامه های ریلی و بانکی بررسی می شود.
وزیر صنایع در این سفر با رئیس جمهور و وزیران حمل و نقل و کشاورزی رومانی دیدار و درباره توسعه همکاری های میان دو کشور گفت و گو می کند.
براساس این گزارش وزیر صنایع قبل از سفر به رومانی به همراه هیاتی متشکل از معاون صنایع فلزی و مدیرکل نساجی و پوشاک وزارت صنایع و مسئولان اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران از یونان دیدن خواهد کرد.
وزیر صنایع در یونان با استفانوپولوس رییس جمهوری و وزیران اقتصاد ، توسعه ، امور داخلی و تمرکززدایی این کشور دیدار و گفت و گو می کند.
وی ضمن حضور در اتاق بازرگانی یونان با صاحبان صنایع بخش خصوصی این کشور در مورد گسترش همکاری های اقتصادی ایران و یونان مذاکره خواهد کرد.
سفر شافعی به رومانی و یونان از 14 تا 19 تیرماه ادامه دارد.
/20/ /120 124/ /13/

سرخط اخبار اقتصاد