باکو بر ضرورت بهره گیری از تجربیات شیلات ایران تاکید کرد # باکو، خبرگزاری جمهوری اسلامی 15/04/81 "حسین باقراف" وزیر محیط زیست و منابع طبیعی جمهوری آذربایجان در دیدار با یک هیات از کارشناسان شیلات استان آذربایجان غربی در باکو بر ضرورت استفاده از تجربه های جمهوری اسلامی ایران در زمینه شیلات تاکید کرد. به گزارش ایرنا در این دیدار که روز جمعه انجام شد، چگونگی همکاریها در زمینه پرورش ماهیان سرد و گرم آبی و تکثیر گونه های مختلف آبزیان بررسی شد.
"آیت فخری" مدیر کل شیلات استان آذربایجان غربی که در راس هیاتی به باکو سفر کرده است به خبرنگار ایرنا گفت: این هیات در مدت یک هفته اقامت در جمهوری آذربایجان از واحدهای پرورش ماهی در این کشور نیز دیدن خواهد کرد.
وی افزود: تبادل تجربه ها و نحوه بهره برداری بهینه از منابع آبی برای پرورش آبزیان بویژه ماهیان در دیدار هیات با وزیر محیط زیست و منابع طبیعی جمهوری آذربایجان و معاونان وی نیز بررسی شد. این هیات که بدعوت شیلات جمهوری آذربایجان به این کشور سفر کرده است روز شنبه برای بازدید از واحدها و مراکز پرورش آبزیان و صنایع تبدیلی مربوط به شیلات به شهرستان گنجه در شمال غربی جمهوری آذربایجان عزیمت کرد. 245/1507/ 170

سرخط اخبار اقتصاد