عضو کمیسیون برنامه و بودجه : تغییر ساعت - کاری اقتصادی و عقلانی است ................................................................
سمنان - خبرگزاری جمهوری اسلامی25/12/85 داخلی. اقتصادی. تغییرساعت. انرژی. عضو کمیسیون برنامه- بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت : تغییر ساعت با توجه به صرفه جوئی که در بخش انرژی دارد - کاری اقتصادی و عقلانی است. دکتر" حسن سبحانی " روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود :به اعتقاد من دولت باید با توجه به آئین نامه ای که دارد تغییر ساعت را عملی کند.
سبحانی با تاکید بر اینکه دولت در این زمینه اختیار دارد - گفت : بهتر است دولت با توجه به آئین نامه قبلی اقدام کند تا نیاز به قانون نباشد.
وی عرضه بنزین در سال آینده را به صورت سهمیه ای و لیتری 100 تومان اعلام کرد و افزود :روزانه 60 میلیون لیتر بنزین در این قالب در کشور توزیع می شود و ماشین های دولتی از این سهمیه مستثنی هستند.
نماینده دامغان در مجلس شورای اسلامی طرح خواسته برخی از نمایندگان در مورد بنزین را با توجه به آئین نامه قابل اجرا ندانست - اما گفت : این خواسته نمایندگان دارای جهت خوبی است. عضو کمیسیون برنامه - بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به مهلت اجرایی شدن طرح سهمیه ای بنزین در سال آینده گفت : نمایندگان و یا دولت در این مدت می توانند این مساله را از طریق طرح یا لایحه اصلاح کنند.
599/608/566 شماره 037 ساعت 13:43 تمام انتهای پیام 13-43-36.D25

سرخط اخبار اقتصاد