رییس جمهوری سرپرستان وزارتخانه های صنایع و معادن و نفت را منصوب کرد ...................................................................
تهران، خبرگزاری جمهوری اسلامی 21/05/86 داخلی.سیاسی.ریاست جمهوری.وزیر.نفت.صنایع.
دکتر "محمود احمدی نژاد" رییس جمهوری اسلامی ایران در احکام جداگانه ای سرپرستان دو وزارتخانه صنایع و معادن و نفت را منصوب کرد.
به گزارش روز یکشنبه ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، احمدی نژاد در احکامی مهندس " علی اکبر محرابیان " را به سرپرستی وزارت صنایع و معادن و مهندس "غلامحسین نوذری" را به سرپرستی وزارت نفت منصوب کرد.
رییس جمهور همچنین با تشکر و قدردانی از زحمات و خدمات خالصانه و دلسوزانه وزرای پیشین صنایع و معادن و نفت ، مهندس وزیری هامانه را به عنوان مشاور خود در امور نفت و گاز معرفی کرد .
متن احکام دکتر احمدی نژاد به این شرح است : "بسم الله الرحمن الرحیم جناب آقای مهندس علی اکبر محرابیان به استناد اصل یکصد و سی و پنجم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و با عنایت به مراتب تعهد ، شایستگی و سوابق ارزنده اجرایی شما، به موجب این حکم جنابعالی به سمت "سرپرست وزارت صنایع و معادن" منصوب می شوید.
امید فراوان دارم که در عین هماهنگی و همکاری با هیات وزیران و انجام وظایف قانونی خویش ، در تحقق کامل برنامه های چهارگانه دولت شامل : عدالت گستری، مهرورزی ، خدمت به بندگان خدا و پیشرفت و تعالی مادی و معنوی کشور توفیق یابید.
محمود احمدی نژاد" "بسم الله الرحمن الرحیم جناب آقای مهندس غلامحسین نوذری به استناد اصل یکصد و سی و پنجم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و با عنایت به مراتب تعهد، شایستگی و سوابق ارزنده اجرایی شما، به موجب این حکم ، جنابعالی به سمت "سرپرست وزارت نفت" منصوب می شوید.
امید فراوان دارم که در عین هماهنگی و همکاری با هیات وزیران و انجام وظایف قانونی خویش ، در تحقق کامل برنامه های چهارگانه دولت شامل : عدالت گستری ، مهرورزی، خدمت به بندگان خدا و پیشرفت و تعالی مادی و معنوی کشور توفیق یابید.
محمود احمدی نژاد" "بسمه تعالی جناب آقای مهندس وزیری هامانه ضمن تقدیر و تشکر از خدمات و زحمات خالصانه جنابعالی در دوران تصدی مسوولیت وزارت نفت و با توجه به سوابق و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این ابلاغ شما را به سمت مشاور رییس جمهور در امورنفت و گاز منصوب می نمایم.
امیدوارم با عنایت حق تعالی در انجام وظایف محوله و تداوم خدمت به مردم عزیز میهن اسلامی موفق و موید باشید. عزت و سربلندی جنابعالی را از درگاه ذات اقدس الهی مسالت می نمایم .
محمود احمدی نژاد" "بسمه تعالی جناب آقای دکتر علیرضا طهماسبی بدینوسیله از زحمات و خدمات خالصانه و دلسوزانه جنابعالی در دوران تصدی مسوولیت وزارت صنایع و معادن تشکر و قدردانی می کنم .
امیدوارم این تلاش ها در پیشگاه ذات اقدس باریتعالی ماجور باشدو حضرت عالی نیز در تداوم خدمت به مردم عزیز میهن اسلامی و همراهی با دولت خدمتگزار موفق و موید باشید . عزت و سعادت جنابعالی را از خداوند منان خواستارم .
محمود احمدی نژاد" سیام/1436/1344 شماره 092 ساعت 18:42 تمام

سرخط اخبار اقتصاد