امداد خودروی ایران در ایام نوروز با تمام توان در خدمت مردم است ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 89/12/29 اقتصاد.امداد خودرو.نوروز 90 تهران - مدیر روابط عمومی شرکت امداد خودروی ایران گفت: طی سه روز گذشته و از زمان آغاز طرح امداد نوروزی ، تاکنون به 39.98 درصد از تماس های هموطنان با این شرکت پاسخ داده شده و این شرکت با تمام توان در ایام نوروز در خدمت هموطنان است.
به گزارش روز یکشنبه ایرنا ، میثم عسگری اظهار داشت: بیشتر تماس های هموطنان با مرکز پیام امداد خودرو بدون حضور امدادگران و بصورت تلفنی پاسخ داده و رفع عیب شده و در مواردی نیز که نیاز به اعزام امدادگران بوده این کار انجام شده است.
عسگری ادامه داد : حدود 9.83 درصد از اعزام های امدادگران به تعمیر و راه اندازی خودرو منجر شده و 7.10 درصد از موارد اعزام امدادگران نیز با توجه به مشکلات خودرو، خودروی مربوطه به اولین مرکز تعمیرگاهی حمل شده است وی تصریح کرد: بیشترین حجم امدادی در روز 25 اسفندماه بعنوان روز نخست طرح امداد نوروزی 90 بوده و در این روز محورهای جاده ای استان همدان و اصفهان بیشترین تقاضای امداد را بخود اختصاص داد.
عسگری اضافه کرد: در روز 26 اسفند ماه نیز محورهای جاده ای اصفهان، شیراز و در روز 27 اسفند نیز محورهای جاده ای اصفهان و همدان بیشترین تقاضای امداد را بخود اختصاص دادند.
مدیر روابط عمومی امداد خودرو گفت: هموطنان در صورت نیاز به مشاوره، امداد حمل و امداد بالینی در تمام شهرهای کشور و 41 هزار جاده تحت پوشش شرکت امداد خودروی ایران، می توانند در تمام ساعات شبانه روز با شماره تلفن 09644 تماس حاصل کنند.
یادآور می شود که طرح امداد نوروزی شرکت امداد خودروی ایران به عنوان گسترده ترین ناوگان امداد خودرویی کشور از 25 اسفندماه سالجاری آغاز و تا پایان روز 14 فروردین سال آینده ادامه خواهد داشت.
اقتصام **9169** 1568 شماره 017 ساعت 12:57 تمام

سرخط اخبار اقتصاد