۱۲ اسفند ۱۳۸۹،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 6540767
۰ نفر
وزیر جهاد کشاورزی: در روند توسعه و پیشرفت کشور نباید به مردم آسیبی وارد شود ..................................................
تهران ، خبرگزاری جمهوری اسلامی 89/12/12 اجتماعی.سفر سوم دولت.شورای اداری.الیگودرز وزیر جهاد کشاورزی گفت: نظر دولت این است که در روند شتابان توسعه و پیشرفت کشور نباید آسیبی به مردم وارد شود.
به گزارش ایرنا، صادق خلیلیان روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان الیگودرز با اشاره به اجرای موفقیت آمیز طرح هدفمندی یارانه ها، اظهار داشت: در اجرای این قانون تمام سازوکارها و پیش بینی های لازم به منظور جلوگیری از وارد آمدن فشار اقتصادی ناشی از اجرای طرح به مردم صورت گرفته است.
وی گفت : همه مردم و مسوولان باید به دنبال این باشند که طرح هدفمند شدن یارانه ها را به نحو شایسته و مطلوب اجرا کنند.
خلیلیان در ادامه گفت: استان لرستان خصوصا شهرستان الیگودرز به واسطه برخورداری از نعمات طبیعی خدادادی قابلیت توسعه و پیشرفت را در همه زمینه ها دارا است .
وزیر جهاد کشاورزی اضافه کرد: صنعت کشاورزی یکی از پتانسیلهایی است که زمینه رشد و توسعه آن شهرهای شرقی لرستان به خوبی مهیاست .
در این جلسه نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی نیز گفت : شهرستان الیگودرز با شش هزار متر مربع وسعت یکی از محروم ترین مناطق لرستان و کشور می باشد.
حجت الله رحمانی افزود : یکی از عمده مشکلات این منطقه عدم وجود محورهای ارتباطی بین روستاهای و مناطق دور دست و سخت گذر است .
وی اظهار داشت : ساکنان بسیاری از روستاهای بخش زز و ماهرو الیگودرز به دلیل عدم دسترسی به جاده در سخت ترین شرایط زندگی می کنند.
فرماندار و امام جمعه الیگودرز هم با اشاره به مشکلات الیگودرز گفتند: این شهرستان در سفرهای اول و دوم هیات دولت به لرستان کمترین مصوبات و اعتبار ات را دریافت کرد که لازم است در سفر سوم با عنایت ویژه هیات دولت و شخص رییس جمهور به نحو شایسته جبران شود.
635/1625 شماره 013 ساعت 11:55 تمام

سرخط اخبار اقتصاد