۱۰ مهر ۱۳۸۹،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 6530863
۰ نفر
در جلسه امروز/ هیات واگذاری فروش دو شرکت دولتی دیگر را تصویب کرد ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 89/07/10 اقتصاد.بورس.هیات واگذاری تهران - معاون سازمان خصوصی سازی از تصویب واگذاری سهام دو شرکت دولتی دیگر از طریق فرابورس و مزایده در جلسه روز شنبه هیات واگذاری خبر داد و گفت: هم اکنون تصمیمی برای واگذاری بلوک 18 درصدی سهام ایران خودرو و سایپا گرفته نشده است.
به گزارش خبرنگار ایرنا، مهدی عقدایی با اشاره به تصویب واگذاری سهام دو شرکت دولتی در این جلسه هیات واگذاری از طریق بورس و مزایده، گفت: براین اساس مقرر شد 30 درصد سهام شرکت گسترش پلیمرهای شیمیایی خلیج فارس با قیمت پایه 254 میلیون و 700هزار ریال بصورت نقد از طریق مزایده واگذار شود.
وی افزود: هیات واگذاری مقرر کرد 100 درصد سهام شرکت توسعه صنایع حمل و نقل ریلی گسترش را با قیمت پایه 87 میلیارد و 750 میلیون ریال بصورت نقد از طریق فرابورس با شرط اهلیت برای خریداران واگذار کند.
عقدایی با بیان اینکه در این جلسه بحثی درباره واگذاری مجدد بلوک 18 درصدی ایران خودرو و سایپا مطرح نشد، خاطرنشان کرد: درباره واگذاری سهام این دو شرکت فعلا تصمیم گیری نشده است.
وی از عرضه سهام پالایشگاه تبریز تا یک ماه آینده خبر داد و اظهار داشت : برای واگذاری سهام پالایشگاه تبریز منتظر عرضه اوراق سهام این شرکت هستیم.
اقتصام 9141** ** 1558 شماره 076 ساعت 19:45 تمام

سرخط اخبار اقتصاد