۱۳ مرداد ۱۳۸۶،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 6220351
۰ نفر
شناورهای صیادی متخلف در هرمزگان توقیف شدند ..............................................
تهران، خبرگزاری جمهوری اسلامی 13/05/86 داخلی.اقتصادی.شیلات.
فرمانده یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات هرمزگان گفت: یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات هرمزگان در پی یک سلسله اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی در محدوه آب های سرزمینی و داخلی صیدگاه های مهم استان هرمزگان و در 96 مرحله گشت دریایی و خشکی، هفت فروند شناور صیادی را توقیف کرد.
به گزارش خبرنگار ایرنا، " علی اکبری " روز شنبه با بیان این مطلب افزود: در ادامه ماموریت های حفاظت ار منابع آبزیان استان هرمزگان ،در 96 مرحله گشت دریایی و خشکی 726 فروند شناور صیادی را بازرسی کرد که پس از انجام بازرسی ها هفت فروند شناور صیادی متخلف ، توقیف شدند.
وی در ادامه تاکید کرد ، همچنین در این سلسله هملیات 95 طاقه تور غیر- مجاز، سه جفت تخته جل غیرمجاز میگو، سه هزار عدد قلاب ماهی گیری،هشت دستگاه " جی پی اس" ، هشت دستگاه تلفن همراه ماهواره ای کشف و 28 نفر متخلف نیز تحویل مراجع قانونی شدند.
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران، وی در پایان خاطرنشان کرد: یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات هرمزگان مصمم است که روند مبارزه با متخلفان صید و صیادی را ادامه دهد و برای اجرای ضوابط و برداشت مسئولانه از ذخایر آبزیان با متخلفان صیادی ، برخورد کند.
اقتصام. 9141/ 1557 شماره 025 ساعت 10:04 تمام