۱۹ تیر ۱۳۸۶،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 6207621
۰ نفر
عوامل بمب گذاری سال گذشته کرمانشاه دستگیر شدند .................................................
کرمانشاه ، خبرگزاری جمهوری اسلامی 19/04/86 داخلی.سیاسی.گروهکها.
مدیر کل اداره اطلاعات استان کرمانشاه گفت: عناصر مرتبط با بمب گذاری - های سال گذشته کرمانشاه و مرکز کشور دستگیر و در حال طی مراحل قضایی هستند.
به گزارش خبرنگار ایرنا، کریمی روز سه شنبه در یک نشست خبری افزود: تعدادی از اعضای گروهک پژاک که در این عملیات خرابکارانه دست داشته اند توسط سربازان گمنام امام زمان (عج ) دستگیر شدند.
وی گفت: عوامل گروهک پژاک با هدف ایجاد رعب و وحشت و بر هم زدن امنیت عمومی مردم اقدام به بمب گذاری در 18/2/85 در محل اداره کل بازرگانی و فرمانداری کرمانشاه کرده بودند.
وی افزود: غافل از اینکه مردم آگاه ما هوشیارتر از آن هستند که دشمنان تصور آن را دارند و اعترافات اعضای دستگیر شده پژاک در یک عملیات متحورانه توسط سربازان گمنام آقا امام زمان (عج ) خود گویای این عمل ددمنشانه آنها بوده و امید دشمنان قسم خورده نظام یعنی آمریکا و اسراییل را به یاس بدل کردند.
گروهک تروریستی پژاک ( حزب حیات آزادی کردستان ) با حمایتهای مالی آمریکا در سالهای اخیر عملیات خرابکارانه را در مناطق کردنشین کشور در دستور کار خود قرار داده و در مناطق روستایی اقدام به باجگیری از مردم منطقه می کند.ک/2 570/567/566 شماره 019 ساعت 10:18 تمام

سرخط اخبار جامعه