رییس جمعیت هلال احمرگناوه : هر دقیقه 40 خودرو وارد این شهرستان می شود ..................................................................
گناوه، خبرگزاری جمهوری اسلامی 04/01/87 داخلی.اجتماعی.نوروز.
رییس جمعیت هلال احمر گناوه گفت: براساس آمار استخراج شده نیروهای این جمعیت مستقر در کمپهای ورودی، بطور میانگین در هر دقیقه 40 خودرو وارد این شهرستان می شود.
محمود صفایی یکشنبه در سرکشی از کمپهای امدادجاده ای هلال احمر گناوه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: براساس این آمار همچنین روز گذشته نیز سه هزار خودرو وارد این شهرستان شده که باعث ترافیک بویژه در ضلع ورودی و خروجی شمالی این شهرستان شد.
وی یادآور شد: بمنظور اطلاع رسانی و راهنمایی مسافران و گردشگران نوروزی بیش از هشت هزار بروشور،سی دی و سالنمامه آموزشی در اختیار کمپهای مستقر در ورودی این شهرستان قرار گرفته است.
وی افزود: علاوه براینکه یکی از بزرگترین پایگاههای امداد جاده ای کشور در روستای "عامری" از توابع شهرستان دیلم در منتهی الیه شمال این استان قرار دارد یک پایگاه امداد جاده ای موقت در کنار پاسگاه "بینک" و 3 کمپ راهنمایی در گناوه و یک کمپ نیز در شهرستان دیلم برای راهنمایی و امداد رسانی مسافران نوروزی دایر شده است.
وی با بیان اینکه امسال یک پایگاه امداد دریایی جمعیت هلال احمر گناوه نیز با تجهیزات مورد نیاز راه اندازی شده است گفت : با تلاش نیروهای مستقر دراین پایگاه یکی از مسافران نوروزی در وضعیت حادی از غرق شدن نجات یافت و به مرکز درمانی این شهرستان جهت مداوا انتقال یافت.
رییس جمعیت هلال احمر گناوه یادآورشد: بیش از 300 نفر از اعضای جوانان ، امدادگر و داوطلبان جمعیت هلال احمر گناوه در کمپهای مستقر در ورودی و خروجی شهرستان های گناوه و دیلم بصورت شبانه روزی به هموطنان خدمت رسانی می کنند.
شهرستان 83 هزار نفری گناوه در شمال استان بوشهر به دلیل برخورداری از سواحل زیبا وجذاب در کنار خلیج فارس ومجتمع های بزرگ تجاری عرضه کالاهای خارجی موردتوجه خاص مردم اقصی نقاط کشور است.ک/3 637/587 شماره 048 ساعت 17:10 تمام

سرخط اخبار جامعه