طرح ارتقای امنیت اجتماعی ویژه نوروز در کامیاران کردستان اجرا شد ...............................................................
سنندج، خبرگزاری جمهوری اسلامی 04/01/87 داخلی.اجتماعی.انتظامی.نوروز.
نیروی انتظامی شهرستان کامیاران به منظور ایجاد آرامش خاطر بیشتر برای گردشگران نوروزی، طرح ارتقای امنیت اجتماعی ویژه این ایام را در سطح این شهر کامیاران اجرا کرد.
به گزارش روز یکشنبه خبرنگار ایرنا، فرمانده انتظامی این شهرستان هدف از اجرای این طرح را جلب مشارکت شهروندان برای همیاری به منظور برقراری و تقویت امنیت جامعه بیان کرد.
سرهنگ علی باقری، با اعلام آمادگی همه جانبه نیروهای انتظامی برای ایجاد آسایش و آرامش در جامعه به ویژه در نوروز گفت: در راستای تحقق اهداف طرح ضمن افزایش گشت نیروها، برشور، اقلام تبلیغی و لوحهای فشرده آموزشی میان شهروندان توزیع شده است.
وی مشارکت مردم برای ثبات امنیت اجتماعی را شرط ضروری خواند و افزود: شماره تلفن های 110 و197 پلیس همواره آماده ارایه خدمت و دریافت پیشنهادات و انتقادات مردم است.
به گزارش خبرنگار ایرنا همچنین امروز به مناسبت تعصیلات نوروزی و افزایش گردشگران، نمایشگاه و فروشگاه صنایع دستی و تولیدات محلی این شهرستان راه اندازی شد.
این نمایشگاه در محل مدرسه راهنمایی دخترانه شاهد شهر کامیاران واقع در خیابان امام خمینی (ره ) این شهر برپا است.
غرفه های تعاون، کمیته امداد، جهاد کشاورزی، بازرگانی و هلال احمر در این نمایشگاه غرفه های صنایع دستی را همراهی می کنند.
محصولاتی مانند قالی، گلیم، سجاده، لباس های محلی، گیوه و انواع محصولات چوبی در سبک ها و شیوه های گوناگون از جمله تولیداتی هستند که در نمایشگاه و فروشگاه نوروزی کامیاران تا پایان تعطیلات نوروز در معرض دید عموم قرار دارد.
شهرستان کامیاران در 74 کیلومتری جنوب شهر سنندج مرکز استان کردستان و در مرز دو استان کرمانشاه و کردستان در حد واسط جاده ارتباطی مرکز این دو استان واقع است.
7350/610/587 شماره 009 ساعت 10:53 تمام

سرخط اخبار جامعه