کارنامه داوطلبان آزمون دستیاری یکشنبه بر روی سایت سنجش قرار می گیرد ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 89/12/21 اجتماعی.سلامت.مرکز سنجش آموزش پزشکی تهران - قائم مقام آموزش در امور سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: کارنامه داوطلبین شرکت کننده در آزمون دستیاری تخصصی سال 89 ،فردا -یکشنبه - از ساعت 14 بر روی سایت مرکز سنجش پزشکی به نشانی ir.sanjeshp.//www:http قرار می گیرد.
جبرائیل نسل سراجی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: داوطلبان می توانند از ساعت 14 روز یکشنبه تا ساعت 23 روز چهارشنبه، 25 اسفندماه نسبت به انتخاب رشته محل دوره های تخصصی اقدام کنند.
وی ادامه داد: شرکت کنندگان در آزمون دستیاری تخصصی برای اطلاع از کارنامه ، می توانند با همان کد رهگیری که قبلا با آن در آزمون شرکت کرده بودند، وارد سایت شوند.
قائم مقام آموزش در امور سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت، خاطرنشان کرد: 10 هزار و 400 نفر از شرکت کنندگان در آزمون دستیاری تخصصی که اوایل اسفندماه جاری برگزار شد، می توانند نسبت به انتخاب رشته محل ، اقدام کنند.
سراجی گفت: در نهایت بیش از دو هزار نفر در این آزمون پذیرش خواهند شد که اسامی آنان در تابستان سال 90 اعلام می شود.
وی افزود: هرچند کارنامه و پاسخنامه بصورت اسکن شده روی سایت مرکز سنجش پزشکی قرار گرفته است اما معترضان به نتیجه امتحان می توانند اعتراض خود را از طریق سایت اعلام کرده و نتیجه آن نیز بطور شخصی به آنان اعلام خواهد شد.
قائم مقام آموزش در امور سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت، یادآور شد: بیش از 15 هزار نفر برای آزمون دستیاری تخصصی ، نام نویسی کردند اما در جلسه آزمون 13 هزار داوطلب شرکت داشتند.
اجتمام 1580**9185** شماره 045 ساعت 15:23 تمام

سرخط اخبار جامعه