۲۱ اسفند ۱۳۸۹،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 6141877
۰ نفر
حاج علی اکبری: مساله شناسی، مخاطب شناسی و محیط شناسی در تعلیم و تربیت لحاظ شود ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 89/12/21 اجتماعی.دانش آموز.اتحادیه تهران - نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت، چنانچه مساله شناسی، مخاطب شناسی و محیط شناسی در نظام تعلیم و تربیت لحاظ شود، آنگاه دانش آموزان به تکامل می رسند.
به گزارش روز شنبه روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، حجت الاسلام والمسلمین محمدجواد حاج اکبری درجمع اعضای مجمع مرکزی این تشکل دانش آموزان افزود:باتوجه به اینکه این اتحادیه دارای اعضای فعال،مومن، پیشتاز و انقلابی است و حسن نظر مقام معظم رهبری همواره شامل حال این تشکل بوده لذا باید بکوشیم تا از این میدان سربلند بیرون بیائیم.
وی به نقش موثر مدیریت زمان در حوزه فعالیت های دانش آموزی اشاره کرد و افزود: برای جلوگیری از به هدر رفتن این پدیده باید برنامه ریزی دقیق داشت.
حاج علی اکبری، بااشاره به لذت بخش بودن سقوط دیکتاتورهای جهان گفت: وقتی سقوط دیکتاتورها همراه با روشن بینی، بیداری مردم و به دست توده های عظیم مردم اتفاق بیفتد، شیرینی مضاعفی برای مسلمانان جهان در پی خواهد داشت.
اجتمام ** **1569 شماره 008 ساعت 10:52 تمام

سرخط اخبار جامعه