۱۰ مهر ۱۳۸۹،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 6133030
۰ نفر
شهر تهران پس از 30 سال بر اساس سند توسعه اداره می شود ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 89/07/10 اجتماعی.شهری.سند توسعه تهران - معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران با تاکید بر این که شهر تهران با ابلاغ طرح تفصیلی پس از 30 سال بر اساس برنامه اداره خواهد شد، ابراز امیدواری کرد تا این طرح هرچه زودتر آماده و برای تصویب به کمیسیون ماده 5 ارائه شود.
به گزارش خبرنگار اجتماعی ایرنا، هیربد معصومی اظهارداشت: طرح تفصیلی مراحل پایانی خود را در کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر طی می کند و امیدواریم به زودی بحث آن در مورد ماده 3 این لایحه که مهترین ماده آن در ارتباط با ضوابط و قوانین طرح تفصیلی است به اتمام برسد.
وی افزود: پس از آن، طرح براساس تصویب آماده ارسال به صحن علنی شورای شهر می شود تا بعد از آن به کمیسیون ماده 5 ارسال شود و امیدواریم طرح تفصیلی به زودی تصویب و ابلاغ شود.
معاون شهردار تهران با تاکید بر اهمیت لزوم اجرای این طرح گفت: امیدواریم با ابلاغ این طرح، مناطق بر اساس یک سند توسعه واحد و مشخص برای مردم مجوز صادر کنند و شهر بر اساس برنامه مدیریت شود که این آرزوی ماست.
معصومی با تاکید بر اینکه انجام وظیفه درست در این راه رسالت سنگینی است که بر عهده ماست، افزود: همه تلاش های لازم صورت گرفته است و امیدواریم با روندی که در حال حاضر پیش می رود، تا یک ماه آینده طرح آماده و برای تصویب به کمیسیون ماده 5 ارائه شود.
اجتمام 9100/** شماره 068 ساعت 19:43 تمام

سرخط اخبار جامعه