۲۱ مهر ۱۳۹۰،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 6117428
۰ نفر
انتخابات نماد مردم سالاری دینی در کشور است ..........................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 21/07/1390 اجتماعی.داخلی.استانداری.سفر شهرستانی زنجان - استاندار زنجان، با بیان اینکه انتخابات نماد مردم سالاری دینی در کشور است، گفت: انتخابات، عصر حضور و زمان اعلام وفاداری مردم به نظام و کشور است.
"محمد رئوفی نژاد" روز چهارشنبه در جمع مردم شهر بزینه رود از توابع شهرستان خدابنده، انتخابات را تعیین کننده سرنوشت کشور دانست و افزود: مردم نظام اسلامی در تمامی 31 دوره انتخابات کشور طی 32 سال گذشته حماسه حضوری جاویدان در زمینه مشارکت مردمی جهان به ثبت رساندند.
وی، درصد بالای مشارکت مردم در انتخابات را موجب افتخار نظام اسلامی دانست و یادآورد: باید برای حضور حداکثری و ثبت رکوردی جدید از مشارکت مردم در انتخابات در صحنه سیاسی جهان به ثبت رساند.
رئوفی نژاد، اولین معیار و شاخص برای انتخاب هر کاندیدایی را ولایت پذیری و ولایتمداری محض دانست و اظهار کرد: مردم باید متوجه باشند که شناخت افراد دارای شاخص های مناسب برای خدمت رسانی کار مشکلی نیست و با اندک دقت و هوشیاری می توان افراد لایق و شایسته را برای تصدی کرسی های مجلس شورای اسلامی انتخاب کرد.
استاندار زنجان، با تاکید بر اینکه نیروی های ولایی باید وارد مجلس شوند، گفت: مردم باید متوجه باشند که نماینده ای را باید انتخاب کرد که وامدار هیچ کس به جز مردم نبوده و برای منفعت هیچ شخصی به غیر از مردم رای و نظر ندهد.
عضور شورای عالی اداری کشور، صداقت در گفتار و کردار را از شاخص های دیگر انتخاب کاندیدا مناسب دانست و خاطر نشان کرد: نماینده ای که با صداقت و مخلصانه فقط برای رضای خداوند متعال و خدمت رسانی به مردم تلاش می کند، در بزنگاه ها رنگ نباخته و به نفع احزاب و جناح های سیاسی مختلف رای نمی دهد.
وی، شاخص بعد را امتحاناتی که این افراد در آن حضور داشتند، دانست و افزود: آخرین امتحان فتنه سبز سال 88 بود که مردم باید متوجه باشند به افرادی رای ندهند که در این انتخابات به نوعی حامی و یا پشتیبان سران فتنه و فتنه گران بوده اند و باید افرادی را که با خلوص و صداقت در برابر این فتنه گران ایستادند و از کیان کشور و نظام اسلامی حمایت کردند انتخاب کنند.
رئوفی نژاد، با بیان اینکه باید متوجه بود که نماینده برای خدمت به صحنه وارد شده است با قدرت و سپس به او رای داد، یادآورشد: فتنه سال 88 یکی از بهترین و سخترین امتحاناتی بود که می شد بر اساس آن مسولان و مدیران صادق و مخلص نظام اسلامی را از خائنین و قدرت طلبان شناخت و تشخیص داد.
استاندار زنجان، با بیان اینکه امروز فضا برای تاخت افراد شفاف است، اظهار کرد: در زمان آغاز انتخابات دوباره گرد فتنه همه جا را غبار آلبود خواهد ساخت و باید در این دوران هوشیار و با بصیرت بود.
7317/522

سرخط اخبار جامعه