۲۱ آذر ۱۳۷۳،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 5883734
۰ نفر
کوره دورانی در ارومیه ساخته شد 000000000000000000000000000000 ارومیه - ایرنا21/9/73 برابر با 12 دسامبر 1994 کوره دورانی/ دستگاه روتیشنال / مخصوص تولید مخازن پلاستیکی با ظرفیتهای بزرک در شرکت/ایران پاش/ارومیه در شمال غربی ایران طراحی و ساخته شد.
مدیر عامل شرکت ایران پاش گفت این کوره قادر به تولید انواع مخازن پلاستکی از بیست تا دوازده هزار لیتر است.
قاسم میرزاده گفت این کوره که برای مصرف روزانه سه ونیم تن پلی اتیلین در هر شیفت کاری طراحی شده می تواند علاوه برمخازن پلاستیکی انواع قایق وظروف صنعتی را تولید کند.
کلیه مراحل طراحی ساخت این دستگاه توسط متخصصین شرکت انجام شده و تمام قطعات الکترونیکی و مکانیکی ان نیزاز داخل کشور تامین شده است.
وی افزود کارایی فنی این دستگاه که مراحل ازمایشی ان با موفقیت انجام شده مورد تائید مجامع صنعتی کشورقرارگرفته و درحال حاصرمخازن پنج هزار لیتری در این دستگاه تولید می شود.
مخازن پلاستیکی برای نگهداری انواع شوینده هاوموادغذائی فاسدشدنی به کارمی رود و تاکنون با ظرفیتهای بالای چهارهزارلیتر از خارج وارد می شد.
ساخت این دستگاه که به مدت یکسال به طول انجامیده هفت برابر کمتر از قیمت مشابه خارجی ان هزینه در برداشته واین در حالی است که از لحاظ تنوع تولیدات به مشابه خارجی برتری دارد.
قالبهای مربوط به انواع مخازن نیز در همین واحد تولیدی و توسط کارگران شرکت طراحی و ساخته شده است.
مواد اولیه مخازن که عبارت ازپلی اتیلین است از کارخانه پتروشیمی اراک باکیفیت بسیار عالی تامین می شود. سیستم های خنک کننده مجموعه این واحد تولیدی نیز در همین شرکت طراحی و ساخته شده است.
شرکت ایران پاش تولید کننده انواع سمپاشهای موتوری است که قبلا نیز پمپ سمپاش در ان طراحی و ساخته شده است.