رهبر انقلاب اسلام ی : اقدام های دشمنان نشانه قوت روزافزون نظام اسلامی است # تهران - ایرنا 24 مهر 1376 برابر با 16 اکتبر 1997 آیت ا... سید "علی خامنه ای" رهبر انقلاب اسلامی ، اقدام های خصمانه دشمنان را نشانه قوت روز افزون نظام مقدس اسلامی دانست .
وی ، روز پنج شنبه ، در شهرستان کرج ، در غرب تهران ، افزود :استمرار دشمنی با انقلاب اسلامی ، نشان می دهد که این نظام مقدس ،روز به روز جوانتر و قوی تر می شود، پیشتر می رود و سنگرهای بیشتری را تسخیر می کند .
بنابراین ملت بزرک و مقتدر ایران ، باید به خدا تکیه کند و از دشمن و اقدام های او نترسد.
ایت اله خامنه ای تاکید کرد : کسانی که در انقلاب کبیر اسلامی ایثار و فداکاریهای بزرک به خرج داده اند، با صبر و استقامت خود ، به پایه های اصلی انقلاب ، چنان قدرتی از رشد و بالندگی بخشیده اند که تا مدت های مدید هیچگونه معارضه و ضدیتی در ان کارگر نخواهد افتاد.
رهبر انقلاب اسلامی ، در جمع خانواده های معظم شهیدان و مفقودان و نیز جانبازان و ازادگان کرج ، رشد و بالندگی انقلاب و مقاومت هشت ساله ملت ایران در ناکام گذاشتن دشمن متجاوز را مرهون صبر و بردباری و فداکاری خانواده های معظم شهدا و ایثارگران دانستند و ان را نکته استثنایی و مختص انقلاب اسلامی برشمردند.
ایت الله خامنه ای ، روحیه خانواده های شهدا و ایثارگران را در تاریخ اسلام ، بی نظیر توصیف کرد.