پلیس آلمان، از نمایندگی های آمریکا و انگلیس در این کشور ، به شدت حفاظت می کند # بن، ایرنا: 26 آذر 1377 برابر با 17 دسامبر 1998 طبق اعلام وزارت داخلی ایالت "اشتوتگارت" ،نمایندگی های آمریکا و انگلیس در اکثر ایالت های آلمان ، از چهارشنبه شب ، به شدت تحت مراقبت نیروهای انتظامی قرار گرفتند.
از سوی دیگر ، پلیس شهر "کیل" نیز امروز (پنجشنبه ) اعلام کرد، افراد ناشناسی، با پرتاب سنک به یک مرکز اطلاعاتی وابسته به آمریکا در این شهر حمله کردند.
در حال حاضر، نیروهای انتظامی در شهر بن نیز با دقت از سفارتخانه های آمریکا و انگلیس و همچنین مجتمع های مسکونی اتباع آمریکا در این شهر مراقبت می کنند.
پلیس فرانکفورت نیز اعلام کرد، کنسولگری های آمریکا و انگلیس ، در این شهر ، نیز از سوی پلیس تحت کنترل و حفاظت قرار دارند.
در همین حال ، گروه های صلح آلمان، در اعتراض به حملات نظامی آمریکا و انگلیس به عراق اعلام کردند، به منظور اعتراض به این حملات ، در مقابل سفارتخانه آمریکا در بن تجمع خواهند کرد.
پلیس آلمان به خبرنگار ایرنا گفت ، به رغم صدور مجوز برای برگزاری این تظاهرات ، تا کنون هیچگونه تظاهراتی در مقابل سفارتخانه های آمریکا و انگلیس در بن برگزار نشده است .
در محافل دیپلماتیک و خبری در آلمان، گفته می شود، با وجود تلاش بسیاری که برای نشان دادن توافق کامل بین اعضای اتحادیه اروپا و اعضای ناتو در رابطه با حملات نظامی آمریکا و انگلیس علیه عراق می شود، با این وجود، در بین سیاستمداران اتحادیه اروپا و ناتو و هم در بین سیاستمداران داخلی این کشورها، اختلاف نظر فاحش وجود دارد.