۳ تیر ۱۳۷۷،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 5716730
۰ نفر
عدم رضایت بازیکنان تیم فوتبال آمریکا از مربی این تیم # تهران - ایرنا: سه تیر 1377 برابر با 24 ژوئن 1998 بازیکنان تیم ملی فوتبال آمریکا علت شکست تیم خود در برابر ایران را تصمیمات نادرست مربی می دانند.
روزنامه" واشنگتن پست" روز چهارشنبه نوشت : در اردوی تیم ملی فوتبال آمریکا در شهر نانت تعدادی از بازیکنان ضمن ابراز ناخشنودی از نتیجه بازی با تیم ملی ایران به انتقاد از مربی خود پرداختند.
تیـم ملی آمریکا در مسابقات جام جهانی با دو شکست پی در پی از آلمان و ایران امید خود را برای صعود به دوره بعد از دست داد و اکنون در انتظار مسابقـــه فردای خود با تیم یوگسلاوی است که نتیجه آن تاثیری در وضعیت تیم آمریکا در جدول گروه" اف" ندارد.
واشنگتن پست بنقل از" الکســـی لالاس " بازیکن آمریکایی نوشت : " همه بازیکنان در حال انفجارند. آماده چنین انفجاری باشید." "راموس " بازیکن دیگر آمریکا که سابقه بازی در سه جام جهانی را دارد اظهار داشت" سمپسون " با تصمیمات خود مانع بروز استعدادهای بازیکنان تیـم آمریکا شد.
از جمله اعتراضات بازیکنان این است که سمپسون مربی تیم ، از دو مـاه قبل آرایش بدی به تیم آمریکا داده بود. او تنها بدلیل پیروزی سه بر صفــر تیم آمریکا در مقابل اتریش به انتخاب بازیکنان جوان پرداخته و بازیکنــان با تجربه از جمله" جان هارکس" را کنار گذاشته بود.
باخت تیم آمریکا در مقابل ایران بازیکنـان را نا امید کرد و بشدت بر این نارضایتی ها افزود چرا که" سمپسون" در بازی با ایران پنج بازیکن جدید را از آغاز وارد میدان کرد.