۹ خرداد ۱۳۷۷،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 5713844
۰ نفر
رضایی: باید تحولی اساسی در فرهنک ایران ایجاد شود # خرم آباد - ایرنا نه خرداد 1377 برابر با 30 می1998 "محسن رضایی" دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ایــــران در بروجرد گفت: در مقابله با تهاجم فرهنگـی دشمنان، علاوه بر دفاع باید تحولی اساسی در زمینه فرهنک کشور ایجاد شود.
وی روز جمعه افـزود: با ایجاد تحول در اندیشه ، تفکر ، باورها و حتــی سیاست و اقتصاد باید زمینه شکوفایی و رشد کشور را در زمینه های مختلـــــف ایجاد کرد.
دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام اضافه کرد: همانطوری که در گذشته دانشگاه ها وظایف خطیری از جمله تسخیر لانه جاسوسی را به عهده داشته اند ، اکنون نیــز وظیفه مبارزه با تهاجم فرهنگی بیگانه باید در دانشگاهها به نحواحسن انجام پذیرد.
رضایی افزود: مملکت ما اکنون به جوانانی نیاز دارد که به حقیقت و رسالت خود آگاه باشند و راهی را که ملت ایران در 20 سال گذشته پیموده است ادامه دهند.
وی همچنین روزگذشته در سخنانی پیش از خطبه های نماز جمعه بروجرد گفت: از جمله دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران ثبات و اقتدار سیاسی کشور است.
وی افزود: به رغم اینکه آمریکا با کمک های مالی خود به گروهک های ضـــد انقلاب به انحای مختلف قصد منزوی کردن ایران اسلامی را دارد، نظام جمهــوری اسلامی با ثبات و اقتدار سیاسی در عرصه روابط بین الملل حضور فعال دارد.