رهبر گروه جدید نهضت جعفری پاکستان کادرهای خود را تعیین کرد # اسلام آباد، ایرنا: 3 آذر 1378 برابر با 24 نوامبر 1999 علامه "سید فاضل موسوی" رهبر گروه جدید نهضت جعفری در پاکستان کادرهای مرکزی خود را تعیین کرد.
دریک بیانیه نهضت جعفری شاخه موسوی که روز چهارشنبه منتشر شد،"خواجه ـ مرید حسین" به عنوان دبیر کل ، علامه "سید جواد هادی"، علامه " میرزا یوسف ـ حسین" و علامه "نقی کفایت حسین نقوی" به عنوان معاونین رهبر و علامه"سیدحسن ـ ظفرنقوی" و "غلامرضا" به عنوان معاونین دبیر کل معرفی شدند.
این بیانیه افزود: " مظفر حسین کرمانی " و " مقصود حسین گل " به عنوان دبیرهای دارایی و اطلاعات و نشریات نهضـت جعفـری شاخه موسوی فعالیت خواهند کرد.
بر اساس این بیانیه، علامه فاضل حسین موسوی از اعضای سابـق نهضت جعفری پاکستان خواست ظرف سه روزه آینده تمـامی سـرمایه و املاک متعلق به نهضت را که در اخـتیار دارند به دبیرخانه مرکزی تحـویــل دهند و به هیچ اقدام غیر مسئولانه دست نزنند.
در همین حال، علامه شیخ " شفیع نجفی " ، عضو شورای عالی نهضت جعفری با صدور بیانیه ای گفت: علامه سید فاضل موسوی رهبـر جـدید نهضـت جعفری پاکستان است و کلیه سازمان های قـبلی تحت پوشـش این نهضـت را منحل اعلام کرده و با تشکیل کمیته های جدید در سطح مرکز و ایالت ها اقدام به ایجاد تشکلهای تازه کرده است.
وی گفت :فاضل موسوی در سطح هر بخش ، پنج تن را مسئول بازسازی بخشهای ایالتی نهضت کرده است.
علامه شیخ محمد شفیع افزود: علامه " سید ساجد علی نقوی " ، از این پس ، رهبر نهضت جعفری نیست.
این در حالی است که علامه سید ساجد علی نقوی، همچنان خود را رهبر نهضت جعفری می داند و رای گیری اخیر نهضت در اسلام آباد که به انتخــاب سید فاضل موسوی به عنوان رهبر منجر شد را غیرقانونی دانسته و آن را بی اعتبار خوانده است.