تیم ایران در مسابقه های دونفره بدمینتون قهرمانی آسیا صاحب یک پیروزی شد # کوالالامپور ، ایرنا: 24 شهریور 1378 برابر با 15 سپتامبر 1999 رقابت های دونفره مسابقه های بدمینتون قهرمانی مردان آسیا که در کوالالامپور پایتخت مالزی جریان دارد ، بعدازظهر روز چهارشنبه آغاز شد و بدمینتون بازان ایرانی در دور نخست ، صاحب یک پیروزی و دو شکست شدند.
به گزارش ایرنا ، تیم دو نفره ایران متشکل از "افشین بزرک زاده" و "علی شاه حسینی" در نخستین گام ، برابر "چاک گون تی" و "سی مین ون" از کشور ماکائو قرار گرفتند که این دیدار در پایان با نتیجه دو بر صفر(13 - 15 و 4 - 15) بسود بازیکنان ایران خاتمه یافت.
"غلامرضا باقری" و "کاوه مهرابی" از ایران در دومین بازی به دیدار "شان جی اوتا" و "تاکورا تاکی" از ژاپن رفتند که این دیدار بانتیجه دو بر صفر(5 - 15 و 5 - 15) بسود بازیکنان ژاپنی به پایان رسید.
سومین دیدار دور نخست رقابت های دو نفره بین "آرش عبدالمجیدیان" و "فرهاد سلیمانی" از ایران و "صباح خلیل" و "تاریک شالهوم" از سوریه برگزار شد که در پایان بدمینتون بازان سوری با نتیجه دو بر صفر (8 - 15 و 10 - 15) برابر بازیکنان ایرانی به برتری دست یافتند.
دور دوم رقابت های دونفره چهارشنبه شب انجام می شود و افشین بزرک زاده و علی شاه حسینی از ایران به مصاف بدمینتون بازان تایلند می روند.
مسابقه های بدمینتون قهرمانی آسیا از روز 23 شهریور (14 سپتامبر) با شرکت 400 نفر بدمینتون باز از 27 کشور در شهر کوالالامپور آغاز شده است و تا روز 28 شهریور (19 سپتامبر) ادامه خواهد یافت.