۱۴ شهریور ۱۳۷۸،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 5684942
۰ نفر
گفت وگوی مربیان تیم های ملی والیبال ایران و کره جنوبی # تهران، ایرنا: 14 شهریور 1378 برابر با پنجم سپتامبر 1999 سرمربی تیم ملی والیبال کره جنوبی گفت : فشار بیش از حد روحی و روانی و دریافت های بد بازیکنان تیم ایران موجب شکست این تیم مقابــل کره جنوبی شد.
" شین جی یونک " پس از پیروزی تیم خود مقابل ایران عصر روز یکشنبه در گفت وگویی با خبرنگاران با بیان این مطلب اظهار داشت: بازیکنان تیم ایران زمانی که نتوانستند توپهای اول را به خوبی به پاسور خود برسانند، بازی را واگذار کردند.
وی با اشاره به تشویق بی امان تماشاگران ایرانی گفت: تشویق تماشاگران ایرانی تاثیری بر روی بازیکنان تیـــم کره جنوبی نداشت زیرا بازیکنان این تیم دیدارهای تدارکاتی بسیاری انجام داده اند.
" جی یونک " در ادامه افزود: تیم ایران از بازیکنان خوبی سود می برد و نداشتن دیدارهای تدارکاتی یکی از عوامل شکست این تیم مقابل کره جنوبی است "مصطفی کارخانه" سرمربی تیم ملی والیبال ایران نیز گفت : در صورتی که ما می تـوانستیم یک گیم از دو گیم نخست را از آن خود کنیم بی شک نتیجه این دیدار تغییر می کرد.
کارخانه درخصوص تعویض های زیادش دراین دیدار گفت : زمانی که بازیکنان اصلی این تیم نتوانستند جواب بدهند، مجبور شدم از بازیکنان ذخیره استفاده کنم.
وی در پایان اظهار داشت: تیم ایران هنــــوز امید حضور در مرحله نیمه پایانی این رقابتها را دارد و در صورتی که ما بتوانیم ژاپن را شکسـت دهیم و اندونزی نیز در برابر تیم کره جنوبی نتیجه مطلوبی را کسب کند، بی شک جزو چهار تیم برتر آسیا خواهیم بود.