محسن رضایی:نسبت دادن گروههای فشاربه ایثارگران وبسیجیان اتهامی نابخشودنی است # تهران ، ایرنا : 7 شهریور 1378 برابر با 29 اوت 1999 دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با نکوهش اقدامهای تشنج آفرین گروههای فشارگفت: نسبت دادن وابستگی این گروههابه بسیجیان و ایثارگران و جبهه- رفته ها اتهامی نابخشودنی است .
"محسن رضایی" خطاب به جمعی از بسیجیان و ایثارگران اظهارداشت : جبهه رفته ها،ایثاگران و بسیجیان نخستین کسانی هستند که پس از پیروزی انقلاب اسلامی جلوه های مهر ، محبت و برادری را به جامعه تقدیم کردند.
وی اظهارداشت: ایثارگران و بسیجیان با فداکردن خود ، به معنویت اسلامی ،عینیت و مفهوم حقیقی بخشیدند به گونه ای که حضرت امام (ره ) فرمودند"برخی رزمندگان یک شبه راه صد ساله ای را طی کردند که عرفای بزرک نیزاز طی مراحل آن ، عاجزماندند." دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام گفت : نیروهای بسیجی و ایثارگر به عنوان بهترین فرزندان سرزمین مقدس ایران ،در راه اسلام و دفاع از ملت ،از هیچ تلاشی دریغ نورزیده اند و اینک نیز پشتیبان رهبری و دولت خدمتگزار هستند.
رضایی افزود: ملت ایران دارای شرایطی است که امنیت و آزادی و توسعه سیاسی را با هم تجربه می کند. تجربه ای که به گفته وی ، کشورهای پیشرفته برای دستیابی به آن ، هزینه های سنگینی را پرداخت کرده اند.
وی افزود: آزادی ،امنیت و توسعه سیاسی، لازمه رسیدن جامعه به پیشرفت علمی ، فرهنگی و اقتصادی است. تحقق این اهدف ، هزینه می طلبد و ملت ایران به دلیل اعتماد به نفسی که داردمصمم است باحداقل هزینه به این منزلت بزرک دسترسی یابد.