۱۱ خرداد ۱۳۷۸،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 5673834
۰ نفر
ایگون کوردس : وضعیت تیم فوتبال امید ایران رضایت بخش است # تهران ، ایرنا : یازدهم خرداد 1378 برابر با یکم ژوئن 1999 "ایگون کوردس" سرمربی آلمان تیم فوتبال امید ایران گفت: وضعیت این تیم رضایت بخش است و بازیکنان تیم امید جملگی از نظر فنی و فیزیک بدنی در شرایط مطلوبی بسر می برند.
کوردس روز سه شنبه در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود : شرایط و امکانات اردوی تیم امید ایران در مجتمع عصرانقلاب شهریار ایده آل بود و بازیکنان در روزهای اخیر تمرینات شادابی را پشت سرگذاشتند. دراین تمرینات ، بازیکنان کارهای تاکتیکی و تمرینات جسمانی را بخوبی انجام دادند و اکنون وضعیتی مناسبی دارند.
وی افزود : فیلم بازیهای بحرین و لبنان ، حریفان تیم ایران بخوبی بازبینی شده و بازیکنان اشنایی کاملی از این دو حریف دارند .
کوردس در مورد وضعیت "مهدی مهدوی کیا" گفت : وی درخواست کرده بخاطر مشکلات شخصی در حال حاضر قادر به همراهی تیم امید نیست و در آینده حتما از وجود او استفاده خواهد شد .
کوردس گفت : امیدوار است تیم ایران در دو بازی بعدی مقابل لبنان و بحرین به امتیازهای لازم دست یابد تا پیش از آخرین دیدار تیم ایران مقابل لبنان ، صعود تیم امید ایران مسجل شود .
تیم فوتبال امید ایران که در گروه چهارم مقدماتی اسیا ( مقدماتی بازیهای المپیک 2000 سیدنی ) با بحرین و لبنان همگروه است روزهای 16 و 21 خردادماه ( 6 و 11 ژوین ) به ترتیب در طرابلس و منامه مقابل لبنان و بحرین قرار خواهد گرفت .