۲۲ مرداد ۱۳۷۹،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 5638903
۰ نفر
یک نماینده مجلس از مدیر مسئول روزنامه کیهان شکایت کرد # تهران، ایرنا: 22 مرداد 1379 برابر با 12 اوت 2000 " محمدعلی کوزه گر" نماینده مردم شهریار و شهرقدس ( غرب تهران ) ، از مدیرمسئول روزنامه کیهان چاپ تهران به اتهام" نشر اکاذیب و شایعات، توهین و افترا و ایجاد اختلاف بین اقشار جامعه" شکایت کرد.
نماینده شهریاردرنامه ای خطاب به حجت الاسلام علیزاده رئیس کل دادگستری استان تهران که نسخه ای از آن روز شنبه بانمابر به ایرنا ارسال شد نوشته است: روزنامه کیهان در شماره 16869 مورخ دوشنبه هفته گذشته در صفحه 14 خبر سراسر کذبی را مبتنی بر خروج اینجانب از صحن مجلس به عنوان اعتراض ( آبستراکسیون ) و ایجاد تشنج و جنجال منتشر کرده است .
کوزه گردر نامه خود ضمن تکذیب این خبر، خواستار پیگرد قانونی مدیرمسئول این نشریه شد.
وی در نامه دیگری خطاب به " حسین شریعتمداری" مدیرمسئول کیهان، خبر این روزنامه را تکذیب کرده ونوشته است: اصولا آبستراکسیون برای از اکثریت انداختن مجلس به هنگام تصویب یک طرح یا لایحه است که به هیچ وجه از جلسه روز یکشنبه مجلس چنین امری مستفاد نمی شود.
به نوشته نماینده مردم شهریار، با شنیدن پیام مقام معظم رهبری اکثریت قریب به اتفاق نمایندگان ، عمل به توصیه معظم له را وظیفه خود دانستند و در تکاپوی یافتن بهترین راهکار جهت اجرای امر ولایت بودند و اغلب رفت و آمد و تردد نمایندگان درهمین جهت بوده است.
. ز .