..............................................................
گرگان، خبرگزاری جمهوری اسلامی 29/12/85 داخلی.اقتصادی.صنایع ومعادن.
رییس اداره آموزش و فناوری سازمان صنایع و معادن گلستان گفت: به منظور ارتقا سطح دانش در بنگاههای صنعتی و معدنی استان، این سازمان نسبت به تامین هزینه پژوهشی برای تحقیقات کاربردی دراین بخش اقدام کرده است.
هومن هادیان روز سه شنبه افزود: برای تامین این اعتبارات از طریق طرح مطالعات کاربردی وزارت صنایع و معادن و دانشگاه تربیت مدرس اقدام شده است.
وی اضافه کرد: این اقدام در راستای ارتقا سطح دانش در بنگاههای صنعتی و معدنی استان به ویژه واحدهای تحقیق و توسعه و استفاده از توان علمی و تخصصی دانشگاههای استان و کشور در جهت رفع مشکلات و نیازهای تحقیقاتی و مطالعاتی صنعت و معدن و کمک به اجرای پروژه های کاربردی و توسعه ای در این بخش انجام می شود.
هادیان اظهارداشت: در این راستا آمادگی لازم جهت اعطای تسهیلات بلاعوض بدون محدودیت جهت انجام فعالیتهای پژوهشی با ماهیت صنعتی مورد نیاز صنایع استان فراهم شده است.
رییس اداره آموزش و فناوری سازمان صنایع و معادن گفت: کلیه واحدهای صنعتی استان که در راستای فعالیت های خود طرحهای پژوهشی در دست اقدام دارند جهت تامین هزینه های طرح می توانند به اداره آموزش و فن آوری سازمان صنایع و معادن گلستان مراجعه نمایند.
براساس اعلام روابط عمومی این سازمان، وی ابراز امیدواری کرد با ایجاد ارتباط مستمر و موثر بین دانشگاهها و واحدهای صنعتی و معدنی استان و پیاده سازی یافته های پژوهشی واحدهای تحقیق و توسعه در خطوط تولید شاهد رشد و توسعه صنعت استان باشیم.
601/587 شماره 121 ساعت 06:12 تمام انتهای پیام C29.12-06-59